MENU
Головна » 2009 » Травень » 8 » Перемагають лідери
11:30
Перемагають лідери

У третьому турі ра­йонного чемпіонату з футбо­лу лідери здобули максималь­ну кількість очок. Старобогородчанці перемогли з вели­ким рахунком глибоківських футболістів, а саджавці в не­легкій боротьбі тільки в дру­гому таймі зламали опір підгірців. ФК «Дзвиняч» про­граючи перший тайм, також після перерви тричі забив м'яч у ворота горохолинців. Дещо несподівано зазнали поразки на своєму полі від команди Старуні іваниківські футболісти.
А ось результати туру чемпіонату району, який про­ходить за сприяння громадсь­кої організації «Наш край»: Старі Богородчани - Глибо­ке дорослі -6:1 (голи: Т. Лап­ко (2). А. Присяжний (2), М. Яців, І. Яремко - Д. Лунь). Юнаки-6:1 (голи: В. Момот (3). Н. Челепіс (2), О. Гринишин - С. Дутчин);
Саджава - Підгір'я - 2:0 (Я. Середюк. Р. Жирик). Юнаки - 4:0 (В. Жирик, В. Гоголь, І. Фризюк, С. Кравчук);
Горохолина - Дзвиняч - 1:3 (І. Мель­ник -1. Гуменюк (2), В. Яцурак). Юнаки - 3:4 (І. Тимків, Н. Ковтун, С. Капущак - С. Урсу, І. Дребот, В. Суслик, Ю. Годованець). Вилучення з поля. М. Витвицький (Дзви­няч);
Іваниківка - Старуня - 0:1 (І. Оглоб'як). Юнаки - 2:2 (Р. Якубів. А. Гринишин - М. Лукач (2);
Росільна - Манява-Маркова - +:-. Юнаки - +:-.
Турнірне становище серед дорослих команд: по 7 очок – Старі Богородчани та Саджава, по 6 очок – Дзвиняч, Старуня, Розсільна, по 3 очки – Іваниківка, Підгір’я, Горохолина, по 1 очкові Грабовець, Глибоке, 0 очок – Ман ява-Маркова. Серед юнацьких колективів лідирує ФК „Дзвиняч” – 9 очок. 7 очок Старуня, по 6 очок Старі Богородчани і Горохолина, 4 очки – Іваниківка, по 3 очки – Ман ява-Маркова, Саджава, Грабовець та Розсільна. Жодного очка у юнаків Глибокого та Підгір’я.
У суботу і неділю, 9-10 травня, відбудеться турнір з футболу пам'яті Івана Семанчука. Спочатку пройдуть зональні змагання в селах Го­рохолина, Саджава та Росіль­на. А фінал чотирьох кращих команд - у неділю на горохолинському стадіоні. Початок матчів об 11 годині.

Четвертий тур район­ного чемпіонату відбудеться 17 травня, в неділю. Зустрі­чатимуться: Манява-Маркокова – Саджава, Росільна – Іваниківка, Старуня – Грабовець, Глибоке – Горохолина, Дзвиняч – Підгір’я. Початок матчів о 14 годині.

Б.РОМАНЕНКО.

Категорія: Інформфутбол | Переглядів: 1249 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0