MENU
Головна » 2017 » Квітень » 2 » Календар
21:17
Календар

 

Календар ігор перехідного чемпіонату району з футболу сезону 2017 року

І КОЛО

1 тур 02 квітня

Група А

1. Космач - Глибівка
2. Росільна - Богородчани
3. Горохолина - Монастирчани

Група Б

4. Старі Богородчани - Підгір'я
5. Іваниківка - Старуня
6. Саджава - Дзвиняч

2 тур 09 квітня

Група А

7. Глибівка - Монастирчани
8. Богородчани - Горохолина
9. Космач - Росільна

Група Б

10. Дзвиняч - Підгір'я
11. Старуня - Саджава
12. Старі Богородчани - Іваниківка

3 тур 23 квітня

Група А

13. Росільна - Глибівка
14. Горохолина - Космач
15. Монастирчани - Богородчани

Група Б

16. Підгір'я - Іваниківка
17. Саджава - Старі Богордчани
18. Старуня - Дзвиняч

4 тур 30 квітня

Група А

19. Глибівка - Богородчани
20. Космач - Монастирчани
21. Росільна - Горохолина

Група Б

22. Підгір'я - Старуня
23. Старі Богородчани - Дзвиняч
24. Іваниківка - Саджава

5 тур 07 травня

Група А

25. Горохолина - Глибівка
26. Монастирчани - Росільна
27. Богородчани - Космач

Група Б

28. Саджава - Підгір'я
29. Дзвиняч - Іваниківка
30. Старуня - Старі Богородчани

ІІ КОЛО

6 тур 14 травня

Група А

31. Глибівка - Космач
32. Богородчани - Росільна
33. Монастирчани - Горохолина

Група Б

34. Підгір'я - Старі Богородчани
35. Старуня - Іваниківка
36. Дзвиняч - Саджава

17 - 18 травня (середа - четвер)
Попередній етап кубка району

21 травня
Турнір пам'яті І. Семанчука (Горохолина)

7 тур 25 травня (четвер)

Група А

37. Монастирчани - Глибівка
38. Горохолина - Богородчани
39. Росільна - Космач

Група Б

40. Підгір'я - Дзвиняч
41. Саджава - Старуня
42. Іваниківка - Старі Богородчани

8 тур 28 травня

Група А

43. Глибівка - Росільна
44. Космач - Горохолина
45. Богородчани - Монастирчани

Група Б

46. Іваниківка - Підгір'я
47. Старі Богородчани - Саджава
48. Дзвиняч - Старуня

9 тур 04 червня

Група А

49. Богородчани - Глибівка
50. Монастирчани - Космач
51. Горохолина - Росільна

Група Б

52. Старуня - Підгір'я
53. Дзвиняч - Старі Богородчани
54. Саджава - Іваниківка

10 тур 11 червня

Група А

55. Глибівка - Горохолина
56. Росільна - Монастирчани
57. Космач - Богородчани

Група Б

58. Підгір'я - Саджава
59. Іваниківка - Дзвиняч
60. Старі Богородчани - Старуня

14-15 червня (середа - четвер)
1/4 фіналу кубка району з футболу

18 червня
Перші стикові матчі між командами Групи А та Групи Б

25 червня
Матчі-відповіді між командами Групи А та Групи Б

02 липня
Перші матчі 1/2 фіналу кубка району

09 липня
Матчі-відповіді 1/2 фіналу кубка району

12 липня (середа)
Турнір пам'яті П. Перепічки (Підгір'я)

16 липня
Фінал кубка району. Турнір футбольних династій.

23 липня
Турнір пам'яті воїнів АТО.

 

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 1665 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]