MENU
Головна » 2013 » Серпень » 22 » КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ, ПЕРШОСТІ, КУБКА ТА СУПЕРКУБКА - 2-ге коло
22:48
КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ, ПЕРШОСТІ, КУБКА ТА СУПЕРКУБКА - 2-ге коло

КАЛЕНДАР

ІГОР ЧЕМПІОНАТУ, ПЕРШОСТІ, КУБКА ТА СУПЕРКУБКА

БОГОРОДЧАНСЬКОГО РАЙОНУ

З ФУТБОЛУ

 

 СЕЗОНУ 2013 РОКУ

 (2-ге коло)


І ліга

VIII тур 25 серпня

29. Іваниківка – Дзвиняч

30. Саджава – Маркова-Бабче

31. Горохолина – Глибівка

32. Старі Богородчани – Підгіря

 

ІХ тур 01 вересня

33. Старі Богородчани – Іваниківка

34. Підгіря – Горохолина

35. Глибівка – Саджава

36. Дзвиняч – Маркова-Бабче

 

Х тур 08 вересня

37. Іваниківка – Маркова-Бабче

38. Дзвиняч – Глибівка

39. Саджава – Підгіря

40. Горохолина – Старі Богородчани

 

ХІ тур 11 вересня

43. Підгіря – Дзвиняч

 

ХІ тур 15 вересня

41. Горохолина – Іваниківка

42. Старі Богородчани – Саджава

44. Глибівка – Маркова-Бабче

 

ХІІ тур 22 вересня

45. Іваниківка – Глибівка

46. Маркова-Бабче – Підгіря

47. Дзвиняч – Старі Богородчани

48. Саджава – Горохолина

 

ХІІІ тур 29 вересня

49. Саджава – Іваниківка

50. Горохолина – Дзвиняч

51. Старі Богородчани – Маркова-Бабче

52. Підгір’я – Глибівка

 

ХІV тур 06 жовтня

53. Іваниківка – Підгіря

54. Глибівка – Старі Богородчани

55. Маркова-Бабче – Горохолина

56. Дзвиняч – Саджава

 

Після закінчення Чемпіонату та Першості району з футболу будуть проведені матчі за Суперкубок з футболу серед юнаків та дорослих.

Між командами, які за підсумками змагань зайняли 7-ме місце у І лізі та 2 місце у ІІ лізі відбудеться перехідний матч на нейтральному полі.

Примітка.

Початок матчів у вихідні: о 14.00 год. юнаки, о 16.00 год. дорослі.

Початок матчів у робочі дні: о 15.30 год. юнаки, о 17.30 год. дорослі.


ІІ ліга

 VII тур 25 серпня

19. Грабовець – Монастирчани

20. ГлибокеКосмач

21. Росільна – Старуня

 

VIIІ тур 01 вересня

22. Монастирчани – Росільна

23. Старуня – Глибоке

24. Космач – Грабовець

 

IХ тур 08 вересня

25. Космач – Монастирчани

26. Грабовець – Старуня

27. Глибоке – Росільна

 

Х тур 15 вересня

28. Монастирчани – Глибоке

29. Росільна – Грабовець

30. Старуня – Космач

 

22 вересня, 29 вересня, 6 жовтня, 13 жовтня

Плей-офф серед дорослих та юнацьких складів, які зайняли 1-4 місця у ІІ лізі.

 

22 вересня, 29 вересня

Матчі між командами, які зайняли 5-6 місця.

 

Ігри плей-офф відбудуться в такій послідовності:

 

Команда, що зайняла 4-те місце приймає команду, що зайняла 1-ше місце.

 

Команда що зайняла 3-тє місце приймає команду, що зайняла 2-ге місце.

 

Через тиждень відбудуться матчі відповіді серед цих пар.

 

Третя та четверта неділя: переможці пар грають за 1-2 місце, а переможені відповідно за 3-тє та 4-те місця.

 

Команди, що зайняли 5-6 місця зіграють матчі:

Команда, що зайняла 6-те місце приймає команду з 5-го місця. Через тиждень відбудуться матчі відповіді.

 

Після закінчення Чемпіонату та Першості району з футболу будуть проведені матчі за Суперкубок з футболу серед юнаків та дорослих.

 

Примітка.

Початок матчів у вихідні: о 14.00 год. юнаки, о 16.00 год. дорослі.

Початок матчів у робочі дні: о 15.30 год. юнаки, о 17.30 год. дорослі.

 

Команда „Грім” Монастирчани домашні матчі проводить на стадіоні с. Жураки.


Комітет з організації та проведення змагань

районної федерації футболу

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 1144 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]