MENU
Головна » 2014 » Липень » 15 » Календар матчів на 2-ге коло чемпіонату району 2014 р.
22:43
Календар матчів на 2-ге коло чемпіонату району 2014 р.

КАЛЕНДАР

Ігор чемпіонату та кубка Богородчанського району з футболу

сезону 2014 року

(друге коло)

«ЗАТВЕРДЖЕНИЙ»

виконкомом БРФФ

15.07.2014 р



 

Голова БРФФ                   Балаш Р. М



 

Календар ігор чемпіонату та кубка 

Богородчанського району з футболу

сезону 2014 року

(друге коло)



 

смт. Богородчани

2014 рік

14 тур (20.07)

1. Старуня – Солотвин

2. Старі Богородчани – Глибівка

3. Грабовець – Іваниківка

4. Саджава – Дзвиняч

5. Монастирчани – Росільна

6. Глибоке – Гринівка-Нивочин

Підгір’я – вихідний



 

15 тур (27.07)

7. Солотвин – Глибоке

8. Гринівка-Нивочин – Підгір’я

9. Росільна – Саджава

10. Дзвиняч – Грабовець

11. Іваниківка – Старі Богородчани

12. Глибівка – Старуня

Монастирчани – вихідний



 

16 тур (03.08)

13. Глибівка – Солотвин

14. Старуня – Іваниківка

15. Старі Богородчани – Дзвиняч

16. Грабовець – Росільна

17. Монастирчани – Гринівка-Нивочин

18. Підгір’я – Глибоке

Саджава – вихідний



 

Перші матчі 1/2 кубка району

6 серпня (середа) – юнаки

7 серпня (четвер) – дорослі



 

17 тур (10.08)

19. Підгір’я – Солотвин

20. Глибоке – Монастирчани

21. Гринівка-Нивочин – Саджава

22. Росільна – Старі Богородчани

23. Дзвиняч – Старуня

24. Іваниківка – Глибівка

Грабовець – вихідний



 

Повторні матчі 1/2 кубка району

13 серпня (середа) – юнаки

14 серпня (четвер) – дорослі



 

18 тур (17.08)

25. Солотвин – Іваниківка

26. Глибівка – Дзвиняч

27. Старуня – Росільна

28. Грабовець – Гринівка-Нивочин

29. Саджава – Глибоке

30. Монастирчани – Підгір’я

Старі Богородчани – вихідний



 

Фінал кубка району

24 серпня (юнаки, дорослі)

19 тур (28.08 четвер)

31. Монастирчани – Солотвин

32. Підгір’я – Саджава

33. Глибоке – Грабовець

34. Гринівка-Нивочин – Старі Богородчани

35. Росільна – Глибівка

36. Дзвиняч – Іваниківка

Старуня – вихідний



 

20 тур (31.08)

37. Солотвин – Дзвиняч

38. Іваниківка – Росільна

39. Старуня – Гринівка-Нивочин

40. Старі Богородчани – Глибоке

41. Грабовець – Підгір’я

42. Саджава – Монастирчани

Глибівка – вихідний



 

21 тур (07.09)

43. Саджава – Солотвин

44. Монастирчани – Грабовець

45. Підгір’я – Старі Богородчани

46. Глибоке – Старуня

47. Гринівка-Нивочин – Глибівка

48. Росільна – Дзвиняч

Іваниківка – вихідний



 

22 тур (14.09)

49. Солотвин – Росільна

50. Іваниківка – Гринівка-Нивочин

51. Глибівка – Глибоке

52. Старуня – Підгір’я

53. Старі Богородчани – Монастирчани

54. Грабовець – Саджава

Дзвиняч – вихідний



 

23 тур (21.09)

55. Грабовець – Солотвин

56. Саджава – Старі Богородчани

57. Монастирчани – Старуня

58. Підгір’я – Глибівка

59. Глибоке – Іваниківка

60. Гринівка-Нивочин – Дзвиняч

Росільна – вихідний



 

24 тур (28.09)

61. Росільна – Гринівка-Нивочин

62. Дзвиняч – Глибоке

63. Іваниківка – Підгір’я

64. Глибівка – Монастирчани

65. Старуня – Саджава

66. Старі Богородчани – Грабовець

Солотвин – вихідний



 

25 тур (05.10)

67. Старі Богородчани – Солотвин

68. Грабовець – Старуня

69. Саджава – Глибівка

70. Монастирчани – Іваниківка

71. Підгір’я – Дзвиняч

72. Глибоке – Росільна

Гринівка-Нивочин – вихідний



 

26 тур (12.10)

73. Солотвин – Гринівка-Нивочин

74. Росільна – Підгір’я

75. Дзвиняч – Монастирчани

76. Іваниківка – Саджава

77. Глибівка – Грабовець

78. Старуня – Старі Богородчани

Глибоке – вихідний



 

Після закінчення чемпіонату району буде проведено матчі за Суперкубок з футболу серед юнаків та дорослих.



 

Примітка:



 

Початок матчів у вихідні дні: Юнаки о 14.00 год.; о 16.00 год. – дорослі.

Початок матчів у робочі дні: Юнаки о 16.00 год.; о 18.00 – дорослі.

Початок матчів на кубок району о 18.00. По середах – юнаки, по четвергах – дорослі.



 

Комітет з проведення змагань районної федерації футболу

 

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 2472 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 8
8 Вне Толпи  
а Челепіс до чого там?
його Ремез бив!

7 Чен  
Ічого так довго

6 ФІФА  
Де РЕЗУЛЬТАТИ ????????????????????????????????????????????????????

5 stet  
дуже вчасно оновлюється інформація про зіграні матчі angry

4 profesor  
Глибівку попустили

3 рон  
Підгір'я - Глибівка 21.09, це напевно технічна помилка. Матчі другого кола в тій самій послідовності, що і перше коло тільки змінені господарі і гості

2 рон  
Старуня - Солотвин 9:2 (9:1), Грабовець - Іваниківка 3:1 (3:1), Саджава - Дзвиняч 0:1 (2:4), Монастирчани - Росільна 0:0 (2:2)

1 UEFA  
20.07.2014 Ст. Богородчани-Глибівка 2:1 (2:2); Глибоке-Нивочин 1:2 (2:0)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]