MENU
Головна » 2016 » Квітень » 12 » Календар перше коло 2016
16:30
Календар перше коло 2016
Календар ігор чемпіонату та кубка Богородчанського району з футболу сезону 2016 року (перше коло)

1 тур (10 квітня)

1. ФК Саджава – ФК Глибоке
2. СФК Богородчани – ФК Старуня
3. ФК Підгір’я – ФК Космач
4. «Скала» Монастирчани – «Андрея Шептицького» Грабовець
5. ФК Дзвиняч – «Карпати» Старі Богородчани
6. «Отрада» Глибівка – ФК Росільна
«Каменяр» Іваниківка - вихідний

2 тур (17 квітня)
7. Старі Богородчани – Глибівка
8. Грабовець – Дзвиняч
9. Космач – Монастирчани
10. Старуня – Підгір’я
11. Глибоке – Богородчани
12. Іваниківка – Саджава
Росільна – вихідний

3 тур (24 квітня)
13. Богородчани – Іваниківка
14. Підгір’я – Глибоке
15. Монастирчани – Старуня
16. Дзвиняч – Космач
17. Глибівка – Грабовець
18. Росільна – Старі Богородчани
Саджава – вихідний

4 тур (8 травня)
19. Грабовець – Росільна
20. Космач – Глибівка
21. Старуня – Дзвиняч
22. Глибоке – Монастирчани
23. Іваниківка – Підгір’я
24. Саджава – Богородчани
Старі Богородчани – вихідний

5 тур (15 травня)
25. Підгір’я – Саджава
26. Монастирчани – Іваниківка
27. Дзвиняч – Глибоке
28. Глибівка – Старуня
29. Росільна – Космач
30. Старі Богородчани – Грабовець
Богородчани – вихідний

18-19 травня. Попередній етап кубка району

6 тур (22 травня)
31. Космач – Старі Богородчани
32. Старуня – Росільна
33. Глибоке – Глибівка
34. Іваниківка – Дзвиняч
35. Саджава – Монастирчани
36. Богородчани – Підгір’я
Грабовець - вихідний

7 тур (29 травня)
37. Монастирчани – Богородчани
38. Дзвиняч – Саджава
39. Глибівка – Іваниківка
40. Росільна – Глибоке
41. Старі Богородчани – Старуня
42. Грабовець – Космач
Підгір’я – вихідний

01-02 червня. 1/4 кубка району (перші матчі)

8 тур (5 червня)
43. Старуня – Грабовець
44. Глибоке – Старі Богородчани
45. Іваниківка – Росільна
46. Саджава – Глибівка
47. Богородчани – Дзвиняч
48. Підгір’я – Монастирчани
Космач – вихідний

08-09 червня. 1/4 кубка району (повторні матчі)

9 тур (12 червня)
49. Дзвиняч – Підгір’я
50. Глибівка – Богородчани
51. Росільна – Саджава
52. Старі Богородчани – Іваниківка
53. Грабовець – Глибоке
54. Космач – Старуня
Монастирчани – вихідний

10 тур (19 червня)
55. Глибоке – Космач
56. Іваниківка – Грабовець
57. Саджава – Старі Богородчани
58. Богородчани – Росільна
59. Підгір’я – Глибівка
60. Монастирчани – Дзвиняч
Старуня – вихідний

11 тур (26 червня)
61. Глибівка – Монастирчани
62. Росільна – Підгір’я
63. Старі Богородчани – Богородчани
64. Грабовець – Саджава
65. Космач – Іваниківка
66. Старуня – Глибоке
Дзвиняч – вихідний

12 тур (3 липня)
67. Іваниківка – Старуня
68. Саджава – Космач
69. Богородчани – Грабовець
70. Підгір’я – Старі Богородчани
71. Монастирчани – Росільна
72. Дзвиняч – Глибівка
Глибоке – вихідний

13 тур (10 липня)
73. Росільна – Дзвиняч
74. Старі Богородчани – Монастирчани
75. Грабовець – Підгір’я
76. Космач – Богородчани
77. Старуня – Саджава
78. Глибоке – Іваниківка
Глибівка – вихідний

12 липня турнір пам’яті Петра Перепічки

Примітки.
Початок матчів у вихідні дні: о 14.00 год. – юнаки, о 16.00 год. – дорослі.
Початок матчів у робочі дні о 16.00 год. – юнаки, о 17.45 год. – дорослі.
У випадку, якщо домашні матчі команд ФК Підгір’я та «Оскар» Підгір’я співпадають, то початок ігор може бути змінено.

Комітет з проведення змагань
районної федерації футболу

Категорія: Сезон 2016 | Переглядів: 2581 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
6 Profesor  
Старуня-Підгір'я, юнаки 3:0, дорослі 4:3.

0
5 kuzja0  
Календар та регламент затверджено 7 квітня на виконкомі. Регламент найближчим часом буде оприлюднений (затримка пов'язана з суто технічними причинами). Остаточні склади команд будуть на сайті після 25 травня, коли завершиться заявковий період.

Спам-повідомлення приховано. Показати
4 _AvB_  
Склади команд
http://bramki.at.ua/news/chempionat_bogorodchanshhini_2016_skladi_komand/2016-04-14-1130

3 Vasil  
Регламент 2016???

2 Vasil  
Заявка 2016 ???

1 Vasil  
Коли кдк по матчу Богородчани-Старуня???

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]