MENU
Головна » 2010 » Червень » 24 » Перші півфінальні матчі (дорослі)
23:07
Перші півфінальні матчі (дорослі)

"Каменяр" Іваниківка - "Карпати" Старі Богородчани 1:0 (В.Катрич, 25). Арбітр: А.Вербовський

ФК "Дзвиняч" - ФК "Старуня" 2:3 (І.Дубей, 35, В,Яцурак, 82 - І.Оглоб'як, 48, А.Грицюк, 50, А.Глодан, 65). Арбітр: В.Кугук

Категорія: Інформфутбол | Переглядів: 950 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 18
18 trubot
спеціально для комбайнера дмитришина І. гра в старуні тому доказ а якщо не можуть воротареві з перебінтованою рукою забити то вони не тільки паталахи...

17 Ivan Dmytryshyn
Дзвиняч 1:1 Глибоке

16 Dinammo
Дзвиняч 0-0 Глибоке (дорослі).

15 Sheva
Старі Богородчани 3-2 Іваниківка. Не вистачило кілька хвилин, яких не додав Кугук, щоб зрівняти рахунок. Проте у СБ було проведено сім замін--- фактично другий склад!!!!

14 Dinammo
Маркова (дорослі) незмогла переграти 8-х горохолинців (рах 1-1). Юнаки 0-1

13 vutaluk
slyxaj vanja,sam tu kombajner,i we pary takux komentiv poidew na 4ykotky!!!

12 Rowan
2 Ivan Dmytryshyn: цікаво як же це "комбайнери", як ти кажеш, забили такій крутій команді 3 голи??? Ivan, яка різниця хто чим займається поза футболом? Чи в Дзвинячі грають хлопці, які заробляють на життя тільки футболом?

11 Ivan Dmytryshyn
trubol сам паталаха. Де ще таке слівце вимацав. Потрібно було футбол починати в 18.00 як по регламенту. А почали в 18.40, бо гравці Старуні хоч і приїхали завчасно, пішли переодягатись, коли Дзвиняч вийшов на поле. Причина - "хлопці замучені бо сіно робили" - "комбайнери!!!!!!". А піжони чи не піжони хай скаже воротар ФК Старуня, який після гри в неділю з перебинтованою рукою грав, а в четвер після кожного відбитого удару відкасували по 5 хвилин і заморожували руку.

10 Rowan
2 Sheva: ''Іваниківка молодці, з двох
гольових моментів
використали один'' може ми з тобою дивились різний футбол?:) Іваниківка вже в першому таймі могла забити 3. І справді все буде вирішуватись у СБ.

9 naz_forever
Зміни в XI турі. Вилучення з поля М.Заворзін (Старуня)

8 Sheva
Іваниківка молодці, з двох гольових моментів використали один, а Старі Богородчани - з десяти моментів не використали жодного. Все буде вирішуватися у СБ, так само як і у Старуні.

7 trubot
дзвиняч паталахи треба меньше піжонів випускати

6 Dinammo
Хто відзначився голами в матчі Дзвиняч-Старуня?

5 Ivan Dmytryshyn
Іваниківка в фінал не попаде, та й Старуня ще не факт. Так що можливо ще рочок прийдеться почекати