Головна » 2011 » Червень » 29 » Пропущений матч 9-го туру
09:50
Пропущений матч 9-го туру

Горохолина – Іваниківка

Дорослі: 1:1 (Д.Паламарчук, 85 – І.Ганчак, 16). Вилучення з поля: Д.Паламарчук (Горохолина).

Юнаки: 1:6 (Б.Гедзик, 43, - Р.Гринишин, 30, Б.Павликівський, 34, 61, І.Якубів, 40, 46, 49).

Арбітри: Р.Мартинюк (Старі Богородчани), І.Дидич (Підгір’я).

Категорія: Чемпіонат району 2011 | Переглядів: 1108 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0

10 Міша
Олько: цікава гра буде Солотвин - Маркова-Бабче!

9 Олько
які прогнози на неділю ???

8 777
Ні, мені так не здається і якби ти бачив гру і тобі така дурня не здавалась. Іваниківка по грі виграла 2 тайма і якби не ці придумані штрафні Горхолина взагалі з своєї половини не виходила б. Не спорю кілька штрафних були, але не 20 чи 30 в одні ворота. Там ситуація з суддівством була наскільки абсурдна, що навіть явні аути які мала вкидати Іваниківка кидала Горохолина завдяки "старанням" як бокового так і головного суддів.

6 777
Таке враження, що Мартинюк як суддя в 1-му і 2-му таймі це різні люди. Перший вроді нормальний суддя, а другий статуя епохи комунізму з направленою в сторону воріт гостей рукою.

7 Рулік
А чи не здається тобі що це Іваниківка в першому і другому таймі - дві різні команди: в першому технічна і атакуюча, а в другому беззуба і граюча на відбій з частими порушеннями правил які Мартинюк і фіксував!!!

5 gorja07
Назар дякую!

4 naz_forever
До турнірної таблиці внесені зміни за результатами матчу Горохолина - Іваниківка

2 gorja07
Назар виправ вилучення

1 @IGOR-10@
З поля був вилучений автор голу а не Дубів чому так.Де Федерація дивиться і не треба Мартинюку перший тайм судити нормально а другий в один бік після розговору з преставником команди в машині.