Головна » 2015 » Серпень » 10 » Результати чемпіонату області
10:42
Результати чемпіонату області
«Оскар» грає внічию з Калушем, «Медик-Краснопіль» скорочує відставання від лідера

У неділю 9 серпня в обласному чемпіонаті зіграно матчі 17 туру. Лідер змагань підгірський "Оскар" втратив очки, вдома розійшовшись миром із ФК "Калуш". По грі господарі мали перевагу, але реалізація голевих моментів підвела – суха нічия 0:0. Юнаки втратили два очки, пропустивши гол у кінці зустрічі – 3:3.
Також внічию зіграли і брошнівські "Карпати". Натомість коломияни переграли тлумацьке "Придністров'я" та зменшили відставання від лідера. Свою програшну серію перервали і болехівські "Карпати".

Чемпіонат області. Перша ліга. 17 тур
9 серпня (неділя), 14:00 (юнаки), 16:00 (дорослі)

"Карпати" (Коломия) - "Придністров'я" (Тлумач) - 3:1 (Голи: Федорович 3, Ковальчук 60, Уграк 76 - Шифер 43), юнаки - +:-
"Ніка-Івано-Франківськ" - "Тепловик-ДЮСШ-3" (Івано-Франківськ) - 1:1 (Голи: Комар 9 - Оринчак 15), юнаки - 0:2
"Оскар" (Підгір'я) - ФК "Калуш" - 0:0, юнаки - 3:3
"Дністер" (Галич) - "Пробій" (Городенка) - 3:0 (Голи: Барчук Р. 43, 45+3, Іванишин 50), юнаки - 4:0
ФК "Турка" - "Нафтовик" (Долина) - 1:0 (Гол: Андрусяк 2), юнаки - 4:1
"Карпати" (Болехів) - "Гуцульщина" (Косів) - 3:1 (Голи: Іванків 11, Халацький 62, Богаткін Н. 70 - Кулик 81), юнаки - 0:2
"Покуття-Євромодуль" (Снятин) - "Карпати" (Брошнів) - 0:0, юнаки - 2:2.

У другій лізі поновилися змагання після літньої перерви. Солотвинський «Медик-Краснопіль» скоротив відставання від бурштинської «Енергії» до двох пунктів завдяки технічній перемозі над «Лімницею» з Перегінська.
Першість області. Друга ліга. 11 тур. 9 серпня (неділя)

Регіон "Північ".

"Лімниця" (Перегінське) - "Медик-Краснопіль" (Солотвин) – команда "Лімниця" не з'явилась на гру, юнаки - 8:2

"Бескид" (Надвірна) - "Дністер-Рітас" (Побережжя) – 0:1, юнаки - 3:2

"Колос" (Братківці) - ФК "Битків" (Битків) – 1:3, юнаки - 2:4

"Енергія" (Бурштин) - "Вихор" (Ямниця) – 1:1, юнаки - 3:0