Дорослі: 3:0 (М.Лаврій, 8, В.Яцурак, 75, В.Карабінович, 80)

Матчі Плей-оф

Матчі за 1-2 місця

06 жовтня

Юнаки:

Росільна – Старуня 1:3 (В.Хмельовський, 58 – Т.Григорук, +35, І.Григорук, 44, А.Чередніченко, 60)

Арбітр: В.Тимощук (Підгір’я)

Дорослі:

Старуня – Космач 3:1 (І.Чередніченко, 10, 90+3, Я.Глодан, 14 – В.Ярич, 12).

Арбітри: В.Тимощук (Підгір’я), Т.Парфан (Підгір’я), Н.Маслій (Глибоке)

Матчі за 3-4 місця

Юнаки:

Глибоке – Космач 0:2 (А.Глебів, 21, С.Мельник, 60)

9 111
по-перше, виглядало так, що старуня і космач перший тайм трохи сцикали, щоб не зробити дурної помилки, а в другому таймі рахунок 2-1 ніби влаштовував обидві команди,по-друге, космач ніби підмінили, на протязі сезону вони показували більш організовану гру і в принципі я розумію капітана, що він не хотів в кінці грати, по-третє космачу трохи не фартило (то штанга, то перекладина)і в принципі враховуючи реальні сили команд напевно в неділю в космачі буде така фігня , як і в грабовці: заб'є космач і почнуться качелі - туда-сюда. Так шо гра буде цікава, гідна фіналу.

7 космач
купчак ти напевно сонний грав якщо таке пишеш

8 andrijko12
Іван я грав я бачив!!! Усе вирішуватиметься у Космачі

6 andrijko12
У матчі СТАРУНЯ-КОСМАЧ ! СТАРУНЯ НІЧИМ НЕ ПОСТУПАЛАСЯ КОСМАЧУ РАХУНОК ВІДПОВІДАЄ ГРІ

5 Вася
Рулить))) Та вам повезло, а третій гол взагалі капітан їхній дав вам забити, ви що купали його, а то він так якби за вас іграв?

4 космач
цікаво що ти заспіваєш після неділі...?

3 Profesor
ФК "Старуня рулить" smile
Порвали заробітчан з с.Космач і всіх прилеглих до них сіл і не тільки - ха-ха-ха - лузери!!!
А Назар Маслій не вміє судити - в нього рука завжди в якусь одну сторону показує (напевно - хто платить - той заказує музику).......

2 ФІФА
Назар, у Старих Богородчанах голи забивали у юнаків Н.Пронь-3,а не В.Кострабій,а у дорослих В.Момот а не Т.Лапко.

1 Yura
В матчі Глибіка-Старі Богородчани, автори забитих голів взагалі не ті що подані на сайті. Тут або протокол був не правильно заповнений, або той Цимбала запарений

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.