Головна » 2011 » Травень » 15 » V тур ЧР 2011
09:24
V тур ЧР 2011
Гринівка-Нивочин – Горохолина

Дорослі: 2:1 (І.Трінчук, 18, Ю.Сенич, 80 – Р.Микицей, 65). Вилучення: Н.Фелик (Гринівка-Нивочин)

Юнаки: 6:1 (А.Токар, 7, Р.Головенко, 11, Н.Пронь, 39, В.Тимків, 42, 67, О.Доцик, 56, - Р.Капущак, 48)

Арбітр: Р.Балаш (Підгір’я)

Космач – Іваниківка

Дорослі: 3:2 (В.Херманюк, 33, В.Семенів, 65, І.Косович, 85 – В.Катрич, 10, М.Катрич, 26)

Юнаки 0:0

Арбітр: М. Возний (Богородчани)

Росільна – Глибоке-Хмелівка

Дорослі: 1:1 (М.Рудяк, 28 – А.Середюк, 85)

Юнаки: 1:1 (В.Петришин, 26 – Н.Дутчин, 30)

Арбітр: С. Колесніков (Старуня)

Солотвин – Богородчани

Дорослі: 1:3 (Ю.Огера, 65 – С.Струтинський, 15, 42, А.Клебан, 89).

Юнаки: 0:1 (І.Клебан, 65)

Арбітр: О. Стасинець (Івано-Франківськ)

Старуня – Саджава

Дорослі: 1:2 (І.Оглоб’як, 8 – В.Холевчук, 55, 86). Вилучення. І.Середюк (Саджава).

Юнаки: 2:3 (А.Кубчак, 49, 53 – О.Приймак, 18, 63, І.Мороз, 69).

Арбітр: Р.Мартинюк (Старі Богородчани)

Старі Богородчани – Дзвиняч

Дорослі: На 75 хвилині арбітр припинив гру. Вилучення з поля: В.Михайлів (Старі Богородчани)

Юнаки: 0:0

Арбітр: І. Душицький (Івано-Франківськ)

Грабовець – Підгір’я - гра перенесена

Маркова-Бабче – вільна від ігор в цьому турі
Категорія: Чемпіонат району 2011 | Переглядів: 1468 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 15
15 ronney
перший тайм по грі старі богородяани перегравали !!!!!
а другий тайм Дзвиняч перегравав старих 100%!!!!!!!

14 azzerz
Діду ти вже замахав...Ваші вболівальникі опше дикі..Після кожного поршення зривалися з місця і бігли в сторону судді,один такий палкий вболівальник аж через три лавки летів хотів з суддею так поговорити...А щодо положення то майже всі футболісти Дзвиняча визнали шо воно було..Як СБ програвати не вміють гідно,то Дзвиняч по грі по рахунку також ще не навчився вигравати.

10 naz_forever
Вчасно виходить районна газета "Слово народу", а для мене солово "вчасно" завжди вчасно.

7 azzerz
сайт буде оновлено?

8 naz_forever
Якщо будеш мені платити то буду обновлювати тоді коли скажеш, а покищо вибачай, обновлюю коли час маю.

4 Obama
DID, про що ви говорите, коли всі говорили про офсайд, і вболівальники Дзвиняча, і тим більше і сам Гловлюк, тільки ви знову починаєте знову казки творити!!!! Дякувати Богу, що ви перший тайм не бачили, а то би встидно було за свою команду!!!!! І не говоріть про закінчення матчу, бо ніхто не може нічого передбачити.... а бокового свого пора вже поставити людину, яка хоч щось розуміє у футболі, а не тільки вміє піднімати флажок!!!!!!

13 ivandmyt
якраз окрім вболівальників і гравців СБ ніхто ьільше офсайду не бачив. Нерви треба лікувати таблетками, навчитися достойно програвати, а поле і гравця дискваліфікувати до кінця сезону. Це ті Славнозвісні спокійні вболівальники СБ, що ніколи не б"ють суддів.
І до слова... Давненько СБ не виграє в Дзвиняча!!!

3 azzerz
Шо про суддів мож казати???Колєсніков вже свій регламент складає,замість 35 хв він дає грати по 30.

2 DID
Що сталося в Ст.Богородчанах!!!
Я бачив тільки другий тайм. Якщо точніше тільки30 хвилин що змогли зіграти команди. За цей час Дзвиняч мав два стовідсоткові моменти зрівняти рахунок та вийти вперед, але ні Гнатюк ні Гловлюк виходячи один на один з воротарем не змогли забмтм. Один момент мали Старі коли після прострілу з флангу бив головою з близької відстані але мимо воріт. По грі було видно що або Старі втомилися або Дзвиняч перебудувався і гол або голи від Дзвиняча явно назрівають. Гравці оборони Старих почали явно не встигати за Гуменяком, Гнатюком та Гловлюком. А злощасний момент виник після передачі з глубини поля від когось з гравців Дзвиняча в район 16-метрової лінії де в той час в явному положенні знаходився мені здалося що Гнатюк і захисники Старих як і Гнатюк зупинилися, але за мячем побіг Гловюк який нарешті обіграв Пятка і забив гол. Аналогічний момент тапився в грі Карпати-Динамо з Шевченко-Вукоєвич. Але в Старих таке не проходить. Я бачив тьльки як вболівальники та футболісти Старих підбігли до головного судді і він впав на землю.
Висновок; 1. Для окремих команд не важливе суддівство та судді їм важливий результат.
2. Вболівальників та гравців Старих вже знають судді з Франківська.