Головна » 2011 » Липень » 18 » XVI тур ЧР 2011
14:33
XVI тур ЧР 2011

Маркова-Бабче – Росільна

Дорослі: 5:1 (А.Рибінчак, 10, В.Михайлюк, 36, А.Мариневич, 52, 79, 87 – М.Рудяк, 47).

Юнаки: 1:1 (Р.Лівінський, 17 – Н.Савчин, 28)

Арбітр: Р.Балаш (Підгір’я)

Горохолина – Грабовець

Дорослі: 1:1 (В.Микицей, 22 – М.Землянський, 61). Вилучення з поля: М.Землянський (Грабовець)

Юнаки: 5:0 (К.Климів, 24, Р.Ружило, 37, 46, М.Удуд, 58, Р.Капущак, 62)

Арбітр: Б.Дяченко (Тисмениця)

Дзвиняч – Солотвин

Дорослі: 4:2 (М.Гнатюк, 10, 55, 64, І.Дубей, 16 – В.Данилюк, 43, 70).

Юнаки: 3:0 (Р.Вірстюк, 34, 56, Б.Шапранов, 68)

Арбітр: І.Дидич (Підгір’я)

Іваниківка – Старуня

Дорослі: 4:0 (А.Гаргат, 18, В.Слободян, 61, М.Катрич, 75, В.Вол.Гаргат, 87).

Юнаки: 1:1 (І.Якубів, 2 – А.Максимлюк, 44).

Арбітр: М.Кривко (Богородчани)

Глибоке-Хмелівка – Саджава

Дорослі: 0:1 (М.Яців, 5)

Юнаки: 0:2 (В.Ющук, 35, О.Приймак, 70).

Арбітр: Ю.Сташко (Підгір’я)

Підгір’я – Богородчани

Дорослі: 1:1 (Р.Колінковський, 44 – П.Рігер, 90).

Юнаки: 4:0 (О.Сташко, 10, А.Дутчин, 48, 61, І.Савчук, 70)

Арбітр: Я.Кавка (Івано-Франківськ).

Гринівка-Нивочин – Космач

Дорослі: 1:0 (Р.Вовчок, 82).

Юнаки: 1:7 (Н.Пронь, 24 – І.Третяк, 3, В.Бабінський, 7, Р.Ярич, 16, В.Ярич, 39, 45, 47, І.Лешко, 50).

Арбітр: М.Возний (Богородчани)

Категорія: Чемпіонат району 2011 | Переглядів: 1465 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 14
14 Uragan-Chempion
По грі в неділю старуня була дуже тихою (просто трупи) bash bash bash bash bash

13 Фитьків
Для "футбол":
Я вболіваю за Горохолину...радію кожній перемозі РІДНОГО СЕЛА.

12 Кан
Для футбол: щодо виграшу команди на кубку Перепічки, то на жаль знайшлася команда яка більше хотіла виграти фінал ( Старуня). А от що неодноразовий, напевно, чемпіон району не пройшов навіть в плей-оф - це щось означає.

11 футбол
Кан: Солотвин показав
результат в групі на кубок
Перепічки, а саме у грі з
дзвинячем!!!
З такими гравцями,що були залучені в тому кубку (гравецъ,який грав в першій лізі) треба було вигравати кубок.

10 Кан
Для футбол: Солотвин показав результат в групі на кубок Перепічки, а саме у грі з дзвинячем!!! biggrin
Для 1992: ти перше свою команду проаналізуй....

9 футбол
Фитьків: в кого тоді вигравати,як не в Грабовця.

8 Фитьків
Нарешті! Горохолина-юнаки!!!

7 Олько
1992 , чуєш ти рахіт !!! від початку сезону Солотвин не зіграв більше двох ігор одним складом, кожного разу нові гравці , нема командної гри , а рівень гравців не нижчий ніж у інших команд ! не треба збирати збірну обл. , а простно награвати ту команду , яку заявили на поч. сезону !!!

6 футбол
Солотвині дійсно не допоможутъ гроші,як би вони не старалисъ. Я не знаю яких їм вже потрібно гравців,щоб вони показали якисъ резулътат. Їм потрібна зіграністъ,бо там граютъ гравці з цілої області.

5 футбол
Це кому двом?

4 ФІФА
Вам двом, цього року гроші не допоможуть!!

3 футбол
Дзвиняч СУПЕР!!! А що з Солотвиною навіть гроші не допомагають happy

2 Igor 14
Дзвиняч СУПЕР!!! КРАСАВЧИКИ!!!

1 GOL
У турнірній таблиці юнаків: Горохолина має 10 очок, а не 20! Назар виправ будь-ласка!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.