ФК "Саджава" - "Карпати" (Старі Богородчани)

Космач - вихідний

Категория: Інформфутбол | Просмотров: 878 | Добавил: naz_forever | Дата: 13.04.2010 | Комментарии (2)

Cтадіон с.Перерісль, 300 глядачів.

Арбітри:Садловський М.(Загвіздя),Остапчук Р.,Перепічка В.(Івано-Франківськ),всі ІІ категорія

Дзвиняч: Семків, Іванків, Данилюк Вас., Василів, Хімчак, Гуменюк, Семонишин, Яцурак, Данилюк Віт., Гловлюк, Лаврій, Гончарук, Карабанович, Кріцак. Голова с/р Волочій М.М., представник Карабанович А., тренер Іванків В.

Перерісль: Палюга, Стефанюк А., Логажевський, Яворський, Непеляк, Хомич, Грабовський, Ольшанецький, Боднар, Угринчук, Савчук, Созанський, Остапчук, Синоверський, Корженюк, Нестерук, Стефанюк Б., Втерковський. Голова с/р Логажевський, представник Рубінський М., тренер Поптанич В.

голи: Логажевський 11, Непеляк 29, Угринчук 33, Хомич 36, Грабовський 59, Боднар 75, Савчук 81 - Гловлюк 47, Данилюк Віт. 88(п)

попередження: Стефанюк А.(Перерісль), Семонишин, Гуменюк (Дзвиняч)

Четверту гру на тижні проводив ФК"Перерісль". Два матчі в кубку району і два в кубку чемпіонів міст та районів області. Перегравши Пістинь команда розібралась вдома і з богородчанським чемпіоном. До перерви рахунок вже був 4:0 на користь господарів. По перерві переріслянці трохи збавили оборотів, забили ще три м"ячі і дозволили Дзвинячу провести два. От з таким хокейним рахунком 7:2 матч і завершився.