MENU

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.


[ Додати матеріал ]

1 2 3 ... 93 94 »

Кубок району

Чвертьфінали 20 і 27 жовтня

Підгір’я – Горохолина

Юнаки: 3:0 (І.Мацюк, 8, Я.Мискоглід, 28, 45)

Дорослі: 6:0 (І.Василів, 5, В.Курилюк, 25, 84, Д.Балаш, 33, 51, Д.Курилюк, 38)

Арбітр: С.Колесніков (Старуня)

 

Старі Богородчани – Іваниківка

Юнаки: 0:1 (С.Гаргат,21)

Дорослі: 2:1 (Р.Дидич,4, М.Семендяєв, 71 – М.Доцяк, 81)

Арбітр: Ю.Сташко (Підгір’я)

 

Саджава – Старуня

Юнаки: 1:0 (С.Приймак, +15)

Дорослі: 2:3 (Т.Завадський, +52, 83 – А.Чередніченко, 45, А.Сав’юк, 58, Є.Фафлей, 80)

Арбітри: Р.Михайлишин, А.Семенчук, Р.Панчук (всі Богородчани)

 

Дзвиняч – Росільна

Юнаки: 1:0 (В.Яблінчук, 13). Вилучення з поля: В.Савчин (Росільна)

Дорослі: 2:1 (М.Ерназаров,57, І.Загірняк, 84 – І.Петришин, 24)

Арбітр: А.Вербовський (Богородчани)

 

Повторні матчі

Горохолина – Підгір’я

Юнаки: 1:0 (Л.Хмарний,4)

Дорослі: 0:1 (Д.Курилюк,52)

Арбітр: С.Колесніков (Старуня)

 

Іваниківка – Старі Богородчани

Юнаки: 1:1 (С.Шаламай, 20 – З.Озарко, 50). Вилучення з поля: С.Остащук (Старі Богородчани) ... Читати далі »

Категория: Кубок району 2019/2020 | Просмотров: 174 | Добавил: naz_forever | Дата: 10.11.2019 | Комментарии (0)

Згідно жеребкування Кубка району з футболу сезону 2019/2020 рр. зустрінуться:

ЧВЕРТЬФІНАЛ

20 і 27 жовтня

Підгір’я – Горохолина

Старі Богородчани – Іваниківка

Саджава – Старуня

Дзвиняч - Росільна

Категория: Кубок району 2019/2020 | Просмотров: 140 | Добавил: naz_forever | Дата: 16.10.2019 | Комментарии (0)

Підгір’я – Іваниківка

Дорослі: 2:1 (Д.Курилюк, +40, 80 - ?)

Юнаки: 1:0 (М.Грибовський, 23)

Арбітр: Р.Михайлишин (Богородчани)

Категория: Сезон 2019-20 | Просмотров: 67 | Добавил: naz_forever | Дата: 16.10.2019 | Комментарии (0)

7-й тур

06-10-2019

Підгір’я – Саджава

Дорослі 4:1 (Д.Курилюк, 31, 76, +84, В.Мусатюк, 90 – В.Надрага,86)

Юнаки: 0:1 (В.Дем’янів, 20)

Арбітр: А.Семенчук (Богородчани)

 

Іваниківка – Горохолина

Дорослі: 5:0 (І.Квич,4, М.Доцяк, 20,І.Ганчак,59, М.Катрич, 88, А.Гаргат, 89)

Юнаки: 1:2 (А.Семкович, 4, - І.Ласкович, 35, Л.Хмарний, 46)

Арбітр: С.Колесніков (Старуня)

 

Старуня – Дзвиняч

Дорослі: 5:1 (І.Чередніченко, 4, А.Сав’юк, 25, В.Гриців,45, 64, Д.Геник, 90 – Т.Іванків, 86). Вилучення з поля: В.Цоцко (Старуня)

Юнаки: 4:1 (А.Журавський, 44, А.Борищак, 66, 68, Ю.Осташук,69 – Н.Волочій,24)

Арбітр: Ю.Сташко (Підгір’я)

 

Росільна – Старі Богородчани

Дорослі: 0:2 (М.Семендяєв, 64, В.Паливода, 78)

Юнаки: 0:6 (А.Дидич, 17, С.Михайлів, 24, 48, А.Здерка, 30, С.Остащук, 51, М.Урсуляк, 56)

Арбітр: А.Вербовський (Богородчани)

Категория: Сезон 2019-20 | Просмотров: 129 | Добавил: naz_forever | Дата: 06.10.2019 | Комментарии (0)

6-й тур

29-09-2019

Саджава – Росільна

Дорослі: 3:1 (С.Криховський, 24, 34, Т.Завадський, 76 – А.Мельник, 17)

Юнаки: 5:1 (В.Бендас, 17, 32, В.Белей, 56, 69,В.Савчук, 64 – С.Яблінчук, 56)

Арбітр: А.Вербовський (Богородчани)

 

Дзвиняч – Іваниківка

Дорослі: 0:1 (І.Квич, 90)

Юнаки: 2:0 (В.Яблінчук, 6, 22)

Арбітр: Ю.Сташко (Підігр’я)

 

Горохолина – Підгір’я
Дорослі: 0:5 (Д.Балаш, 6, В.Курилюк, 20, Д.Курилюк, 59, В.Мусатюк, 62, 73)

Юнаки: 3:5 (Р.Попович, 48, І.Ласкович, 56, А.Рицар,70 – І.Мацюк, 12, 42, Я.Мискоглід, 20, 45, О.Коцаба, 29)

Арбітр: С.Колесніков (Старуня)

 

Старі Богородчани – Старуня

Дорослі: +:-

Юнаки: 0:0

Арбітри: Р.Михайлишин, А. Семенчук (обидва Богородчани)

Категория: Сезон 2019-20 | Просмотров: 259 | Добавил: naz_forever | Дата: 29.09.2019 | Комментарии (2)

Горохолина – Саджава

Дорослі: 1:1 (Т.Петришин, 23 – С.Криховський, 29)

Юнаки: 1:1 (А.Рицар, 70 – В.Савчук, 45)

Арбітр: Ю.Сташко (Підгір’я)

 

Підгір’я – Дзвиняч

Дорослі: 1:1 (Д.Курилюк,11 – М.Лаврій, 45)

Юнаки: 2:2 (Я.Мискоглід, 7, О.Завалкевич, +62 – Б.Яблінчук, 17, 42)

Арбітр: А.Семенчук (Богородчани)

 

Іваниківка – Старі Богородчани

Дорослі: 1:1 (І.Ганчак, 77 – О.Гусак, 84)

Юнаки: 1:3 (А.Семкович, 48 - С.Михайлів,15, І.Савчин, 27,В.Каратніцький, 60)

Арбітр: А.Вербовський (Богородчани)

 

Старуня – Росільна

Дорослі: 0:0

Юнаки: 4:0 (Н.Борищак, 7, Д.Федорак, +15, Р.Гродніцький, 28, М.Гуцуляк, 44)

Арбітр: Р.Михайлишин (Богородчани)

Категория: Сезон 2019-20 | Просмотров: 90 | Добавил: naz_forever | Дата: 22.09.2019 | Комментарии (0)

4-й тур

15-09-2019

Саджава – Старуня

Дорослі: 3:3 (С.Криховський, 36, В.Надрага, 44, Т.Завадський, 75 – А.Грицюк, 16, П.Вальчук, 27, А.Сав’юк, 40).Вилучення з поля: В.Надрага (Саджава)

Юнаки: 1:1 (В.Дем’янів, 32 – А.Журавський, 27)

Арбітр: А.Вербовський (Богородчани)

 

Росільна – Іваниківка

Дорослі: 2:0 (Д.Кицмен, 2, І.Петришин, 65)

Юнаки: 4:2 (В.Пасічняк, 6, А.Яблінчук, 10, 27, 50 – А.Семкович, 37, Т.Іващенко, 42)

Арбітр: С.Колесніков (Старуня)

 

Старі Богородчани – Підгір’я

Дорослі: 1:2 (В.Іванківка, +40 – Я.Мусатюк, 9, Д.Сакулич, 52). Вилучення з поля: Я.Мусатюк (Підгір’я)

Юнаки: 2:1 (О.Василишин, 6, М.Веретчак, 8 – І.Мацюк, 2)

Арбітр: Р.Михайлишин (Богородчани)

 

Дзвиняч – Горохолина

Дорослі: 6:0 (І.Загірняк, 4, В.Цоцко, 54, 58, 73, 79, Н.Савчук, 65)

Юнаки: 0:2 (О.Зубів, 3 (автогол) – І.Ласкович, 50)

Арбітр: А.Семенчук (Богородчани)

 

Категория: Сезон 2019-20 | Просмотров: 108 | Добавил: naz_forever | Дата: 17.09.2019 | Комментарии (0)

Дзвиняч – Саджава

Дорослі: 1:4 (С.Суслик, 56 – С.Криховський, +16, В.Надрага, 30, 64, А.Мороз, 74)

Юнаки: 0:0

Арбітр: А.Вербовський (Богородчани)

 

Горохолина – Старі Богородчани

Дорослі: 1:5 (В.Бойко, 57 – В.Паливода, 15, 78, 90, В.Лунів, 44, Ю.Сенич, 49)

Юнаки: 1:2 (О.Боднарук, 70 – Р.Керніцький, 30, С.Михайлів, 57)

Арбітр: С.Колесніков (Старуня)

 

Підгір’я – Росільна

Дорослі: 0:0. Вилучення з поля: М.Зінич (Росільна)

Юнаки: 5:1 (П.Федорко, 8, Я.Мискоглід, 10, І.Мацюк, 38, 50, 67 – В.Пасічняк, 12)

Арбітр: А.Семенчук (Богородчани)

 

Іваниківка – Старуня

Дорослі: 2:5 (П.Семкович, +33, В.Слободян, 49 – В.Гриців, 11, 38, 74, Б.Шутак, 14, А.Сав’юк, 21)

Юнаки: 0:0

Арбітр: М.Шлемкович (Чорнолізці, Тисменицький р-н)

Категория: Сезон 2019-20 | Просмотров: 116 | Добавил: naz_forever | Дата: 09.09.2019 | Комментарии (0)

2-й тур ЧР – 01 вересня

Саджава – Іваниківка

Дорослі: 1:1 (А.Мороз, 53 – П.Семкович, 81)

Юнаки: 4:0 (О.Федорів, 15, В.Бендац, 39,В.Дем’янів, 62 – С.Доцяк, 55 (авто гол))

Арбітр: А.Семенчук (Богородчани)

 

Старуня – Підгір’я

Дорослі: 1:0 (А.Сав’юк, 67)

Юнаки: 0:2 (О.Коцаба, 17, І.Мацюк, 31)

Арбітр: А.Вербовський (Богородчани)

 

Росільна – Горохолина

Дорослі: 5:1 (Д.Кицмен, 24, 45, 50, Д.Грай, 40, В.Хмельовський, 89 – В.Бойко, 5)

Юнаки: 1:2 (В.Астапов, 68 – О.Боднарук, 13, Р.Попович, 70)

Арбітр: С.Колесніков (Старуня)

 

Старі Богородчани – Дзвиняч

Дорослі: 2:3 (В.Паливода, 8, 30, - Н.Савчук, 48, О.Проців, 70, С.Суслик, 82)

Юнаки: 3:1 (С.Михайлів, 16, Є.Говдяк, 42, М.Веретчак, 53 – М.Битківський, 27)

Арбітр: Ю.Сташко (Підгір’я)

Категория: Сезон 2019-20 | Просмотров: 113 | Добавил: naz_forever | Дата: 02.09.2019 | Комментарии (0)

1-й тур

Старі Богородчани – Саджава

Дорослі: 4:1 (М.Семендяєв, 10, В.Момот, 31, В.Іванків, 37, В.Паливода, 52 – В.Надрага, 56)

Юнаки: 3:1 (А.Дидич, 2, В.Каратніцький, 27, Б.П’ятко, 45 – В.Савчук, 35)

Арбітр: С.Колесніков (Старуня)

 

Дзвиняч – Росільна

Дорослі: 0:3 (Д.Кицмен, 18, В.Хмельовський, 27, Д.Грай, 76). Вилучення з поля: Н.Куртяк (Росільна)

Юнаки: 2:1 (Н.Волочій, 17, Б.Яблінчук, 64 – А.Яблінчук, 10)

Арбітр: А.Вербовський (Богородчани)

 

Горохолина – Странуя

Дорослі: 0:3 (А.Сав’юк, 28, А.Грицюк, 38, В.Гриців, 83)

Юнаки: 1:2 (Р.Попович, 55 – А.Борищак, 14, Д.Федорко, 70)

Арбітр: Р.Михайлишин (Богородчани)

 

Підгір’я – Монастирчани

Дорослі: 7:2

Юнаки: 13:1

Арбітр: А.Семенчук

Результат матчу анульований у зв’язку із припиненням участі команди «Скала» Монастирчани в чемпіонаті району.

Категория: Сезон 2019-20 | Просмотров: 109 | Добавил: naz_forever | Дата: 26.08.2019 | Комментарии (0)

Календар чемпіонату та Кубка Богородчанського району з футболу сезону 2019/2020 років (осіння частина)

 

Змагаються команди:

  1. «Карпати» Старі Богородчани
  2. ФК Дзвиняч
  3. «Дружба» Горохолина
  4. ФК Підгір’я
  5. «Каменяр» Іваниківка
  6. ФК Старуня
  7. ФК Росільна
  8. ФК Саджава

1 коло

1 й тур (25 серпня)

  1. Старі Богородчани – Саджава
  2. Дзвиняч – Росільна
  3. Горохолина – Старуня
  4. Підгір’я – Іваниківка

 

2-й тур (1 вересня)

  1. Саджава – Іваниківка
  2. Страуня – Підгір’я
  3. Росільна – Горохолина
  4. Старі Богородчани - Дзвиняч

 

3-й тур (8 вересня)

  1. Дзвиняч – Саджава
  2. Горохолина – Старі Богородчани
  3. Підгір’я – Росільна
  4. Іваниківка – Старуня

4-й тур (15 вересня)

  1. Саджава - Старуня
  2. Росільна - Іваниківка
  3. Старі Богородчани – Підгір’я
  4. Дзвиняч - Горохолина

5-й тур (22 вересня)

  1. Горохолина – Саджава
  2. Підгір&r ... Читати далі »
Категория: Календарі змагань | Просмотров: 1901 | Добавил: naz_forever | Дата: 22.08.2019 | Комментарии (0)