MENU
Головна » Кубок федерації 2014 р.

Юнаки:

Старі Богородчани – Підгір’я 1:1 (В.Паливода, 54 – І.Савчук, 15)

Арбітри: А.Вербовський (Богородчани), Я.Удуд (Горохолина), С.Колесніков (Старуня)

Дзвиняч – Глибівка 1:0 (Н.Герин, 60)

Арбітри: В.Тимощук (Підгір’я), Р.Балаш (Підгір’я), М.Кривко (Богородчани)

Дорослі:

Старуня – Іваниківка 4:1 (А.Мельничук, 27, 36, Б.Ольшанецький, 64, І.Павлюк, 80 – В.Гаргат, 18)

Арбітри: А.Вербовський (Богородчани), В.Тимощук (Підгір’я), Т.Парфан (Підгір’я)

Підгір’я – Росільна +:-

Категория: Кубок федерації 2014 р. | Просмотров: 304 | Добавил: naz_forever | Дата: 09.08.2014 | Комментарии (0)

Юнаки:

Півфінали:

«Карпати» Старі Богородчани – «Отрада» Глибівка 2:2 (В.Дидич, 25, 38 – Д.Мартинюк, 8, С.Гладковський, 15). По пенальті: 4:2 на користь «Отрада» Глибівка (І.Фелик, С.Гладковський, Д.Мартинюк, П.Ткачук – В.Лунів, І.Ремес)

Арбітри: Р.Панчук (Богородчани), Ю.Сташко (Підгір’я), Т.Мельник (Глибоке)


 

ФК «Старуня» - «Дружба» Горохолина 2:1 (М.Шимонівський, 11, А.Чередніченко, 40 – К.Климів, 3).

Арбітри: В.Тимощук (Підгір’я), Т.Мельник (Глибоке), Р.Панчук (Богородчани).


 

Матч за 3-тє місце:

«Карпати» Старі Богородчани – «Дружба» Горохолина 5:0 (В.Паливода, 2, 29, В.Лунів, 12, Т.Дидич, 20, В.Костробій, 35)

Арбітри: Ю.Сташко (Підгір’я), Р.Панчук (Богородчани), Т.Мельник (Глибоке)


 

Фінал:

«Отрада» Глибівка – ФК «Старуня» 0:0. Післяматчеві пенальті 4:3 на користь «Отрада» Глибівка (С.Сабат, І.Фелик, С.Гладковський, Д.Мартинюк – М.Шимонівський, А.Чередніченко, В.Гриців)

Арбітри: В.Тимо ... Читати далі »

Категория: Кубок федерації 2014 р. | Просмотров: 970 | Добавил: naz_forever | Дата: 07.04.2014 | Комментарии (8)

Юнаки:

  1. Старі Богородчани – Глибівка
  2. Старуня – Горохолина

Матчі відбудуться 05.04.2014 р. в Старуні. Початок о 12.00. Тривалість одного матчу 40 хв. (по 20 хв. тайм)



 

Дорослі:

  1. Солотвин-1 – Старуня
  2. Підгір’я – Саджава

Матчі відбудуться 06.04.2014 р. у Дзвинячі. Початок о 13.00. Тривалість матчу 60 хв. (по 30 хв. тайм)
 

Категория: Кубок федерації 2014 р. | Просмотров: 542 | Добавил: naz_forever | Дата: 31.03.2014 | Комментарии (1)

Дорослі 

30 березня (неділя)




 

Група А (Старі Богородчани)

Саджава – Глибоке 2:1

Старі Богородчани – Гринівка-Нивочин 2:0

Гринівка-Нивочин – Саджава 2:0

Глибоке – Старі Богородчани 1:0

Гринівка-Нивочин – Глибоке 0:1

Старі Богородчани – Саджава 1:3




 

  1. Саджава: 5-4; 6 очок
  2. Глибоке 3-2; 6 очок
  3. Старі Богородчани: 3-4; 3 очки
  4. Гринівка-Нивочин: 2-3; 3 очки




 

Арбітри: А.Вербовський (Богородчани), В.Тимощук (Підгір’я)




 

Група Б (Грабовець)

Підгір’я – Горохолина 1:2

Грабовець – Іваниківка 1:0

Іваниківка – Підгір’я 1:2

Грабовець – Горохолина 0:0

Іваниківка – Горохолина 3:0

Грабовець – Підгір’я 0:1




 

  1. Підгір’я: 4-3; 6 очок
  2. Грабовець: 1-1; 4 очки
  3. Горохолина: 2-4; 4 очки
  4. Іваниківка: 4-3; 3 очки




 

Арбітри: С.Колесніков (Старуня), І.Фафлей (Старуня)




 

Група В (Дзвиняч)

Монастирчани &nda ... Читати далі »

Категория: Кубок федерації 2014 р. | Просмотров: 1070 | Добавил: naz_forever | Дата: 30.03.2014 | Комментарии (17)

Кубок федерації пам’яті героїв «Небесної Сотні»

2014 р.

груповий турнір

Юнаки
 

29 березня (субота)

 

Група А (Саджава)

Старі Богородчани – Глибоке 1:0

Саджава – Гринівка-Нивочин 2:0

Гринівка-Нивочин – Старі Богородчани 0:1

Глибоке – Саджава 2:0

Гринівка-Нивочин – Глибоке 0:1

Саджава – Старі Богородчани 2:2

 

  1. Старі Богородчани: 4-2; 7 очок

  2. Глибоке: 3-1; 6 очок

  3. Саджава: 4-4; 4 очки

  4. Гринівка-Нивочин: 0-4; 0 очок

 

Арбітри: А.Вербовьский (Богородчани), ... Читати далі »

Категория: Кубок федерації 2014 р. | Просмотров: 731 | Добавил: naz_forever | Дата: 29.03.2014 | Комментарии (2)

Кубок федерації пам’яті героїв «Небесної сотні»

2014 р.



 

Юнаки

29 березня (субота)

Початок 11.00

Група А (Саджава)

Старі Богородчани – Глибоке

Саджава – Гринівка-Нивочин

Гринівка-Нивочин – Старі Богородчани

Глибоке – Саджава

Гринівка-Нивочин – Глибоке

Саджава – Старі Богородчани



 

Група Б (Горохолина)

Грабовець – Підгір’я

Горохолина – Іваниківка

Іваниківка – Грабовець

Підгір’я – Горохолина

Грабовець – Горохолина

Підгір’я – Іваниківка



 

Група В (Старуня)

Дзвиняч – Монастирчани

Старуня – Раковець

Монастирчани – Старуня

Солотвин-2 – Дзвиняч

Старуня – Солотвин-2

Раковець – Монастирчани

Солотвин-2 – Раковець

Дзвиняч – Старуня

Раковець – Дзвиняч

Солотвин-2 – Монастирчани



 

Група Г (Глибівка)

Космач – Солотвин-1

Глибівка &nda ... Читати далі »

Категория: Кубок федерації 2014 р. | Просмотров: 859 | Добавил: naz_forever | Дата: 26.03.2014 | Комментарии (9)