MENU
Головна » Новини БРФФ
« 1 2 3 4 5 6 »
16 традиційний турнір пам'яті Петра Перепічки, с. Підгір'я 12 липня

Півфінали
"Оскар" Підгір'я - "Олімпія" Камінна 1:0 ( М. Ясінський 49)
ФК Підгір’я - ФК Саджава 1:0 ( П. Дмитрів 43)

Матч за 3 місце
"Олімпія" Камінна - ФК Саджава 2:1 ( Т. Равлюк 8, Н. Федорович 27 - Р. Дидич 42)

Фінал
"Оскар" Підгір'я - ФК Підгір'я 1:0 ( Д. Мартинюк 34)
Арбітри: В. Дерев’янко, Р. Галка, С. Колесніков

Підсумкові місця:
1. "Оскар" Підгір'я
2. ФК Підгір'я
3. "Олімпія" Камінна
4. ФК Саджава
Категория: Новини БРФФ | Просмотров: 337 | Добавил: kuzja0 | Дата: 15.07.2016 | Комментарии (0)

Бомбардири після 4 туру:

Дорослі: Н. Ковтун, А. Стецьків (Глибівка), М. Суслик (Монастирчани) - по 4 голи, Н. Челепіс (Старі Богородчани), М. Микитюк (Монастирчани), Д. Балаш (Підгір'я) - по 3 голи.

Юнаки: Д. Курилюк (Глибівка) - 10 голів, І. Квич (Іваниківка) - 6 голів, О. Прокопів (Глибівка) - 5 голів.
Категория: Новини БРФФ | Просмотров: 366 | Добавил: kuzja0 | Дата: 09.05.2016 | Комментарии (0)


8 традиційний кубок федерації, присвячений відкриттю футбольного сезону
Фінальна частина

Дорослі, неділя 3 квітня
Глибівка

Півфінали

Дзвиняч - Саджава 1:3

В. Семків 16 - С. Криховський 20, 32, В. Надрага 50

Глибівка - Монастирчани 1:0
Р. Руснак 46

Гра за 3 місце

Монастирчани - Дзвиняч 3:1

М. Суслик 10, М. Крицький 28, І. Крицький 45 - П. Карабінович +42

Фінал

Глибівка - Саджава 2:0

В. Семенів 11, П. Добровольський 47

Підсумкові місця
1. Глибівка
2. Саджава
3. Монастирчани
4. Дзвиняч

Арбітри: Р. Михайлишин, Р. Галка, А. Вербовський, С. Колесніков
Категория: Новини БРФФ | Просмотров: 431 | Добавил: kuzja0 | Дата: 03.04.2016 | Комментарии (2)

8 традиційний кубок федерації, присвячений відкриттю футбольного сезону
Фінальна частина

Юнаки, субота 2 квітня
Старі Богородчани

Півфінали:

Дзвиняч - Старуня 0:1

А. Сав'юк 22

Старі Богородчани - Глибівка 2:0
О. Анійчин 33, В. Магдій 39

Гра за 3 місце:

Глибівка - Дзвиняч 0:0, по пен. 3:2

В. Василів, І. Бойко, О. Прокопів - Т. Іванків, Р. Дем'яник

Фінал

Старі Богородчани - Старуня 4:0

В. Іванків 1, В. Магдій 8, 11, 20

Підсумкові місця:
1. Старі Богородчани
2. Старуня
3. Глибівка
4. Дзвиняч

Арбітри: В. Дерев'янко, Р. Панчук, В. Тимощук, Т. Парфан
Категория: Новини БРФФ | Просмотров: 263 | Добавил: kuzja0 | Дата: 02.04.2016 | Комментарии (0)

8 традиційний кубок федерації, присвячений відкриттю футбольного сезону
Фінальна частина

Юнаки, субота 2 квітня (поч. о 15.00 год.)
Старі Богородчани

Дзвиняч - Старуня
Старі Богородчани - Глибівка


Гра за 3 місце
Фінал

Дорослі, неділя 3 квітня (поч. о 12.00 год.)
Глибівка

Дзвиняч - Саджава
Глибівка - Монастирчани


Гра за 3 місце
Фінал
Категория: Новини БРФФ | Просмотров: 388 | Добавил: kuzja0 | Дата: 29.03.2016 | Комментарии (0)

8 традиційний кубок федерації, присвячений відкриттю футбольного сезону
Юнаки, 19 березня (субота)

Група А
Саджава - Глибоке 0:0
Старі Богородчани - Саджава 4:1
Старі Богородчани - Глибоке 2:0

1. Старі Богородчани - 6 очок
2. Глибоке - 1 очко
3. Саджава - 1 очко

Група Б
Глибівка - Росільна 6:0
Дзвиняч - Росільна 7:0
Дзвиняч - Глибівка 0:3

1. Глибівка - 6 очок
2. Дзвиняч - 3 очки
3. Росільна - 0 очок

Група В
Старуня - Іваниківка 4:1
Монастирчани - Іваниківка 4:0
Монастирчани - Старуня 0:3

1. Старуня - 6 очок
2. Монастирчани - 3 очки
3. Іваниківка - 3 очки

До фіналу (2 квітня) вийшли: Старі Богородчани, Глибівка, Старуня та Дзвиняч (краща друга команда)
Категория: Новини БРФФ | Просмотров: 577 | Добавил: kuzja0 | Дата: 19.03.2016 | Комментарии (0)

8 традиційний кубок федерації, присвячений відкриттю футбольного сезону
Юнаки, 19 березня (субота), поч. о 11.00 год.

Група А
Старі Богородчани
Саджава
Глибоке

Саджава - Глибоке
Старі Богородчани - Саджава
Старі Богородчани - Глибоке

Група Б
Дзвиняч
Росільна
Глибівка

Глибівка - Росільна
Дзвиняч - Росільна
Дзвиняч - Глибівка

Група В
Монастирчани
Старуня
Іваниківка

Старуня - Іваниківка
Монастирчани - Іваниківка
Монастирчани - Старуня

До фіналу виходять переможці груп та 1 краща з команд, які зайняли 2 місця. Фінал заплановано на 2 квітня. Зональні змагання дорослих складів - 27 березня.

Категория: Новини БРФФ | Просмотров: 540 | Добавил: kuzja0 | Дата: 15.03.2016 | Комментарии (0)

У четвер 24 грудня о 15.00 год. на 3 поверсі РДА відбудеться нарада з представниками команд щодо підсумків проведення футбольного сезону 2015 року в районі.
Категория: Новини БРФФ | Просмотров: 655 | Добавил: kuzja0 | Дата: 22.12.2015 | Комментарии (1)

У неділю 13 грудня о 14.00 год. у будинку культури в Богородчанах відбудеться нагородження переможців та призерів районних та обласних змагань з футболу.
Категория: Новини БРФФ | Просмотров: 579 | Добавил: kuzja0 | Дата: 10.12.2015 | Комментарии (1)

Пропонуємо результати голосування у номінації "Кращий гравець" чемпіонату району серед юнаків:

Представники команд:
В. Заліський (Саджава) - І. Бойко (Богородчани)
І. Пасічняк (Росільна) - В. Василів (Богородчани)
М. Бобик (Богородчани) - О. Шевцов (Глибівка)
Р. Іванів (Глибівка) - М. Біловусяк (Старуня)
І. Семків (Глибоке) - В. Лунів (Богородчани)
А. Присяжний (Старі Богородчани) - В. Лунів (Богородчани)
Р. Семенишин (Дзвиняч) - М. Біловусяк (Старуня)
С. Суслик (Монастирчани) - О. Шевцов (Глибівка)
Я. Глодан (Старуня) - І. Петришин (Росільна)
А. Битківський (Горохолина) - М. Біловусяк (Старуня)
А. Гаргат (Іваниківка) - М. Шимонівський (Старуня)

Арбітри:
С. Колесніков - М. Біловусяк (Старуня)
Ю. Сташко - М. Шимонівський (Старуня)
В. Дерев'янко - І. Григорук (Старуня)
Р. Михайлишин - М. Шимонівський (Старуня)
Р. Галка - І. Куртяк (Глибоке)
Т. Парфан - М. Біловусяк (Старуня)
В. Тимощук - М. Шимонівський (Старуня)
А. Вербовський - М. Біловусяк (Старуня)

І місце - М. Біловусяк (Старуня) - 6 балів
ІІ місце - М. Шимонівський (Старуня) - 4 бали
ІІІ-ІV місця - В. Лунів (Богородчани), О. Шевцов (Глибівка) - по 2 бали


Результати голосування серед дорослих:

Представники команд:
В. Заліський (Саджава) - М. Пташник (Богородчани) < ... Читати далі »
Категория: Новини БРФФ | Просмотров: 928 | Добавил: kuzja0 | Дата: 03.12.2015 | Комментарии (0)