MENU
Головна » Сезон 2016
1 2 3 4 5 6 »
На Богородчанщині 8-й рік поспіль визначається кращий гравець сезону серед юнацьких та дорослих команд. За останні 7 років такого звання були удостоєні:
Рік, юнаки, дорослі:
2009 рік - Микола Лукач (Старуня), Василь Яцурак (Дзвиняч)
2010 рік - Олег Гринів (Глибоке), Степан Грабовецький (Грабовець)
2011 рік - Ігор Якубів (Іваниківка), Михайло Гловлюк (Дзвиняч)
2012 рік - Ігор Климів (Саджава), Віталій Данилюк (Солотвин)
2013 рік - Назар Челепіс (Старі Богородчани), Павло Дмитрів (Глибівка)
2014 рік - Віталій Паливода (Старі Богородчани), Павло Дмитрів (Підгір'я)
2015 рік - Микола Біловусяк (Старуня), Назар Челепіс (Старі Богородчани)

Представники від 13 команд та 9 арбітрів взяли участь у цьогорічному опитуванні. За традицією кожен називав найкращого футболіста.
Результати серед юнаків:
Р. Іванів (Глибівка) - І. Гоцанюк (Монастирчани)
А. Присяжний (Старі Богородчани) - Р. Дирів (Глибоке)
М. Гоцанюк (Монастирчани) - А. Сав'юк (Старуня)
Р. Семенишин (Дзвиняч) - І. Гоцанюк
В. Заліський (Саджава) - І. Гоцанюк
М. Пташник (Богородчани) - А. Сав'юк
А. Степанюк (Космач) - Д. Курилюк (Глибівка)
А. Гаргат (Іваниківка) - І. Гоцанюк
Я. Глодан (Старуня) - І. Гоцанюк
І. Пасічняк (Росільна) - І. Гоцанюк
М. Іванцюк (Грабовець-Забережжя) - О. Прокопів (Глибівка)
А. Яковенко (Підгір'я) - Д. Курилюк
І. ... Читати далі »
Категория: Сезон 2016 | Просмотров: 1780 | Добавил: kuzja0 | Дата: 02.12.2016 | Комментарии (0)

Чемпіон району ФК "Отрада" Глибівка зіграв чергові матчі ліги чемпіонів. Нічия 2:2 вдома та виїзна перемога 5:2 вивели команду на проміжне 1 місце в групі.

3 тур,29 жовтня (субота)
"Хортиця" - "Луквиця" – 4:2
"Отрада" - ФК "Липівка" – 2:2

4 тур,30 жовтня (неділя)
ФК "Липівка" - "Отрада" – 2:5
"Луквиця" - "Хортиця" – 5:2

1 "Отрада" Глибівка (Богородчанський р-н) 8 очок
2 ФК "Липівка" (Рогатинський р-н) 7 очок
3 "Хортиця" Крихівці (м. Івано-Франківськ) 4 очки
4 "Луквиця" Вікторів (Галицький р-н) 3 очки
Категория: Сезон 2016 | Просмотров: 987 | Добавил: kuzja0 | Дата: 30.10.2016 | Комментарии (0)

У суботу-неділю 29-30 жовтня чемпіон Богородчанського району "Отрада" з Глибівки продовжує виступи у обласній Лізі Чемпіонів. Після 2 зіграних матчів у активі нашої команди 4 очки, виїзна перемога у с. Вікторів Галицького району та нічия в Крихівцях. 29 жовтня у Глибівці відбудеться очна дуель лідерів групи В, адже у команди "Липівка" з Рогатинщини 2 стартові перемоги. Також варто відзначити, що до 1/4 фіналу входять 2 перші команди з групи.

ПЕРШЕ КОЛО

1 тур,22 жовтня (субота)
"Луквиця" - "Отрада" – 2:5
ФК "Липівка" - "Хортиця" – 3:0

2 тур,23 жовтня (неділя)
ФК "Липівка" - "Луквиця" – 5:1
"Хортиця" - "Отрада" – 2:2

3 тур,29 жовтня (субота), 14:00
"Хортиця" - "Луквиця" –
"Отрада" - ФК "Липівка" –

Група В
1 ФК "Липівка" (Рогатинський р-н) - 6 очок
2 "Отрада" Глибівка (Богородчанський р-н) - 4 очки
3 "Хортиця" Крихівці (м. Івано-Франківськ) - 1 очко
4 "Луквиця" Вікторів (Галицький р-н) - 0 очок

ДРУГЕ КОЛО

4 тур,30 жовтня (неділя), 14:00
ФК "Липівка" - "Отрада" –
"Луквиця" - "Хортиця" –

5 тур,5 листопада (субота), 14:00
"Отрада" - "Хортиця" –
"Луквиця" - ФК "Липівка" –

6 тур,6 листопада (неділя), 14:00
"Отрада" - "Луквиця" –
"Хортиця" - ФК "Липівка" –


деталь ... Читати далі »
Категория: Сезон 2016 | Просмотров: 325 | Добавил: kuzja0 | Дата: 29.10.2016 | Комментарии (0)

Кубок чемпіонів міст та районів області. 1 тур. 22 жовтня (субота)

Група "А"

"Кремінь" (Пістинь) – "Обрій" (Чернятин) – 3:2

Група "Б"

"Козацький острів" (Чорнолізці) – ФК "Угорники" – 1:1

"Підгіря" (Назавизів) – ФК "Прибилів" – 2:4

Група "В"

"Луквиця" (Вікторів) – "Отрада" (Глибівка) – 2:5 (Н. Ковтун, Р. Руснак, В. Семенів-2, В. Кульчак)

ФК "Липівка" – "Хортиця" (Крихівці) – 3:0

Група "Г"

ФК "Тисів" – "Сокіл" (Голинь) – 2:3

ФК "Тяпче" – "Оболонь" (Брошнів) – 4:1
Категория: Сезон 2016 | Просмотров: 319 | Добавил: kuzja0 | Дата: 22.10.2016 | Комментарии (0)

Календар матчів
ХІІІ розіграшу Кубку чемпіонів міст і районів
Івано-Франківської області з футболу
сезону 2016/2017 рр.

Група "В"
• ФК "Липівка" Липівка (Рогатинський р-н)
• "Луквиця" Вікторів (Галицький р-н)
• "Отрада" Глибівка (Богородчанський р-н)
• "Хортиця" Крихівці (м. Івано-Франківськ)

І тур, 22 жовтня 2016 року
1. "Луквиця" - "Отрада"
2. ФК "Липівка" - "Хортиця"

ІІ тур, 23 жовтня 2016 року
3. ФК "Липівка" - "Луквиця"
4. "Хортиця" - "Отрада"

ІІІ тур, 29 жовтня 2016 року
5. "Хортиця" - "Луквиця"
6. "Отрада" - ФК "Липівка"

ІV тур, 30 жовтня 2016 року
7. ФК "Липівка" - "Отрада"
8. "Луквиця" - "Хортиця"

V тур, 05 листопада 2016 року
9. "Отрада" - "Хортиця"
10. "Луквиця" - ФК "Липівка"

VІ тур, 06 листопада 2016 року
11. "Отрада" - "Луквиця"
12. "Хортиця" - ФК "Липівка"

Суперкубок району відбудеться пізніше у зв'язку з участю Глибівки у Лізі чемпіонів районів
Категория: Сезон 2016 | Просмотров: 332 | Добавил: kuzja0 | Дата: 21.10.2016 | Комментарии (0)

26 тур, 14.10

Росільна - Дзвиняч

дорослі: 0:1 (І. Гуменюк 52)
юнаки: 1:3 (І. Нагірний 16 - Р. Гаврилів 17, 40, Н. Волочій 65)
Арбітр: А. Вербовський

Монастирчани - Старі Богородчани
дорослі: 2:0 (М. Суслик 2, 7), На 10 хв. гра припинена, у складі Старих Богородчан менше 7 гравців.
юнаки: 4:0 (С. Слугоцький 3, 10, 42, І. Гоцанюк 60)
Арбітр: Р. Панчук

Підгір'я - Грабовець-Забережжя
дорослі: 4:1 (Д. Балаш 20, 45, В. Онуфрак 86, 87 - В. Амброзяк 52)
юнаки: 5:0 (В. Курилюк 26, В. Сеньчук 37, 40, Б. Мачкодера 54, 70)
Арбітр: В. Дерев'янко

Богородчани - Космач
дорослі: 3:1 (Ю. Сенич 18, С. Гладковський +44, 77 - В. Бабінський 73)
юнаки: 2:1 (Д. Квич 14, В. Микицей 33 - І. Сало 18)
Арбітр: Е. Шуляр (Івано-Франківськ)

Саджава - Старуня

дорослі: 2:4 (С. Феценець 60, С. Петрів 75 (авт), С. Криховський 90 - А. Грицюк 20, 41, Д. Геник 81)
юнаки: 0:2 (А. Сав'юк 46, 60)
Арбітр: Р. Михайлишин

Іваниківка - Глибоке
дорослі: 2:2 (А. Матієшин 5, А. Гаргат 70 - Н. Дутчин 80, Т. Мельник 90)
юнаки: 0:2 (Р. Дирів 28, 65)
Арбітр: В. Щуровський (Івано-Франківськ)

Глибівка - вихідний
Категория: Сезон 2016 | Просмотров: 249 | Добавил: kuzja0 | Дата: 18.10.2016 | Комментарии (1)

В заключному турі ЧР 2016 р. зустрінуться:

26 тур (14 жовтня)
151. Росільна – Дзвиняч
152. Монастирчани – Старі Богородчани
153. Підгір’я – Грабовець-Забережжя
154. Богородчани – Космач
... Читати далі »

Категория: Сезон 2016 | Просмотров: 743 | Добавил: naz_forever | Дата: 12.10.2016 | Комментарии (2)

25 тур, 09 жовтня

Старуня - Іваниківка

дорослі: 5:0 (А. Грицюк 28, 43, 90, Д. Геник 55, І. Чередніченко 70)
юнаки: 4:1 (А. Сав'юк 12, І. Шутак 40, А. Журавський 49, А. Кріцак 70 - О. Павликівський 40) Вилучення: І. Доцяк (Іваниківка)
Арбітр: Р. Панчук

Космач - Саджава
дорослі: 5:4 (В. Ярич 12, С. Сало 54, Н. Герин 61, І. Лазорук 74, І. Паливода 76 - І. Загірняк 24, 34, 86, 90)
юнаки: 1:0 (І. Гоцак 7) На 8 хв. гра завершилась, у складі Саджави менше 7 гравців.
Арбітр: А. Вербовський

Грабовець-Забережжя - Богородчани
дорослі: 1:1 (В. Амброзяк 86 - В. Коломия 90)
юнаки: 0:1 (В. Микицей 30)
Арбітр: Р. Галка

Старі Богородчани - Підгір'я
дорослі: 8:1 (І. Кривко 8, В. Магдій 20, В. Паливода 34, 65, 73, 82, В. Байгерич 44, Н. Челепіс 86 - Д. Балаш 40)
юнаки: 4:2 (В. Іванків 25, 70, М. Дидич 32, М. Байдюк 47 - Б. Мачкодера 12, 29)
Арбітр: Р. Галка

Росільна - Монастирчани
дорослі: 0:2 (М. Суслик 52, С. Урсу 70) Вилучення: С. Суслик (Монастирчани)
юнаки: 0:3 (С. Слугоцький 16, 34, І. Красілич 26)
Арбітр: А. Вербовський

Глибівка - Дзвиняч
дорослі: 6:0 (Р. Руснак 26, В. Семенів 30, 74, Н. Ковтун 47, Н. Бочкур 60, Р. Загірняк 83)
юнаки: 3:2 (А. Ющук 20, О. Покопів 47, +70 - В. Семків 38, 53)
Арбітр: Р. Михайлишин
... Читати далі »
Категория: Сезон 2016 | Просмотров: 585 | Добавил: kuzja0 | Дата: 09.10.2016 | Комментарии (2)

У суботу 08 жовтня на стадіоні "Гірка" в м. Івано-Франківськ відбудеться фінальний матч чемпіонату області серед ветеранів Богородчанського та Коломийського районів. Початок о 14.00 год.
Категория: Сезон 2016 | Просмотров: 260 | Добавил: kuzja0 | Дата: 03.10.2016 | Комментарии (0)

24 тур 02.10

Монастирчани – Глибівка

Дорослі: 1:0 ( М. Суслик 73) Вилучення: В. Кузюк ( Монастирчани)
Юнаки: 1:0 ( В. Білусяк 39) Вилучення: В. Кобилюк (Глибівка)
Арбітр: В. Дерев’янко

Підгір’я – Росільна
Дорослі 5:1 ( І. Бойко 46, В. Онуфрак 51, А. Сабатюк 52, Д. Балаш 60, Б. Мачкодера 74 – В. Хмельовський 83)
Юнаки: 3:1 ( Д. Сакулич 34, В. Цюкенда 45, А. Бойко 67 – А. Мельник 46)
Арбітр: Р. Галка

Богородчани – Старі Богородчани
Дорослі: 2:1 (С. Гладковський +8, І. Рожко 26 – В. Паливода 41)
Юнаки: 1:1 ( І. Тимків 1 – В. Іванків +70)
Арбітр: В. Щуровський ( Івано-Франківськ)

Саджава – Грабовець-Забережжя
Дорослі: 2:1 ( І. Загірняк 20, С. Криховський 35 – І Амброзяк 90) Вилучення: І. Савчин (Грабовець-Забережжя)
Юнаки: 1:0 ( Б. Соловей 55) Вилучення: О. Маслій ( Саджава), В. Бойчук (Грабовець-Забережжя)
Арбітр: Р. Панчук

Іваниківка – Космач
Дорослі: +;-
Юнаки: +;-
Арбітр: А. Вербовський

Глибоке – Старуня
Дорослі: 1:2 ( Н. Дутчин 30 – А. Грицюк 55, А. Чередніченко 66)
Юнаки: 2:2 ( Я. Паранюк 14, Я. Хименець 29 – А. Сав’юк 53,67)
Арбітр: Р. Михайлишин

Дзвиняч - вихідний
Категория: Сезон 2016 | Просмотров: 353 | Добавил: kuzja0 | Дата: 02.10.2016 | Комментарии (1)