MENU
Головна » Календарі змагань
1 2 »

Календар ігор чемпіонату та кубка Богородчанського району з футболу
сезону 2018-2019 років (осіння частина)

смт. Богородчани
2018 рік


Змагаються команди:

1. Карпати (Старі Богородчани)
2. ФК Підгір’я
3. Дружба (Горохолина)
4. ФК Саджава
5. Скала (Монастирчани)
6. Каменяр (Іваниківка)
7. ФК Росільна
8. ФК Дзвиняч

І коло
1 тур (12 серпня)

1. Старі Богородчани – Дзвиняч
2. Підгір’я – Росільна
3. Горохолина – Іваниківка
4. Саджава – Монастирчани

2 тур (26 серпня)
5. Дзвиняч – Монастирчани
6. Іваниківка – Саджава
7. Росільна – Горохолина
8. Старі Богородчани – Підгір’я

3 тур (2 вересня)
9. Підгір’я – Дзвиняч
10. Горохолина – Старі Богородчани
11. Саджава – Росільна
12. Монастирчани – Іваниківка

4 тур (9 вересня)
13. Дзвиняч – Іваниківка
14. Росільна – Монастирчани
15. Старі Богородчани – Саджава
16. Підгір’я – Горохолина

5 тур (16 вересня)
17. Горохолина – Дзвиняч
18. Саджава – Підгір’я
19. Монастирчани – Старі Богородчани
20. Іваниківка – Росільна

6 тур (23 вересня)
21. Дзвиняч – Росільна
22. Ст ... Читати далі »

Категория: Календарі змагань | Просмотров: 1114 | Добавил: kuzja0 | Дата: 23.08.2018 | Комментарии (0)

20 травня

Саджава-Глибоке – Іваниківка

Старуня – Підгір’я

Горохолина – Старі Богородчани

 

27 травня

Іваниківка – Підгір’я

Саджава-Глибоке – Старуня

Росільна – Старі Богородчани

 

3 червня

Старуня – Іваниківка

Підгір’я – Саджава-Глибоке

Горохолина – Росільна

 

10 червня

Іваниківка – Саджава-Глибоке

Підгір’я – Старуня

Старі Богородчани – Горохолина

 

17 червня

Підгір’я – Іваниківка

Старуня – Саджава-Глибоке

Старі Богородчани – Росільна

 

24 червня

Іваниківка – Старуня

Саджава-Глибоке – Підгір’я

Росільна – Горохолина

Категория: Календарі змагань | Просмотров: 384 | Добавил: naz_forever | Дата: 13.05.2018 | Комментарии (1)

Календар ігор чемпіонату та кубка Богородчанського району з футболу
сезону 2017-2018 років (осіння частина)


Змагаються команди:

1. ФК Саджава-Глибоке
2. Карпати (Старі Богородчани)
3. ФК Підгір’я
4. Скала (Монастирчани)
5. ФК Старуня
6. ФК Росільна
7. Каменяр (Іваниківка)
8. Дружба (Горохолина

І коло
1 тур (20 серпня)

1. Саджава-Глибоке – Горохолина
2. Старі Богородчани – Іваниківка
3. Підгір’я – Росільна
4. Монастирчани – Старуня

2 тур (27 серпня)
5. Горохолина – Старуня
6. Росільна – Монастирчани
7. Іваниківка – Підгір’я
8. Саджава-Глибоке – Старі Богородчани

3 тур (3 вересня)
9. Старі Богородчани – Горохолина
10. Підгір’я – Саджава-Глибоке
11. Монастирчани – Іваниківка
12. Старуня – Росільна

4 тур (10 вересня)
13. Горохолина – Росільна
14. Іваниківка – Старуня
15. Саджава-Глибоке – Монастирчани
16. Старі Богородчани – Підгір’я

5 тур (17 вересня)
17. Підгір’я – Горохолина
18. Монастирчани – Старі Богородчани
19. Старуня – Саджава-Глибоке
20. Росільна – Іваниківка

6 тур (24 вересня)
21. Горохолина – Іваниківка
22. Саджава-Глибоке – Росільна
23. Старі Богородчани – Старуня
24. Підгір’я – Монастирчани
... Читати далі »
Категория: Календарі змагань | Просмотров: 1357 | Добавил: kuzja0 | Дата: 23.08.2017 | Комментарии (0)

 

Календар ігор перехідного чемпіонату району з футболу сезону 2017 року

І КОЛО

1 тур 02 квітня

Група А

1. Космач - Глибівка
2. Росільна - Богородчани
3. Горохолина - Монастирчани

Група Б

4. Старі Богородчани - Підгір'я
5. Іваниківка - Старуня
6. Саджава - Дзвиняч

2 тур 09 квітня

Група А

7. Глибівка - Монастирчани
8. Богородчани - Горохолина
9. Космач - Росільна

Група Б

10. Дзвиняч - Підгір'я
11. Старуня - Саджава
12. Старі Богородчани - Іваниківка

3 тур 23 квітня

Група А

13. Росільна - Глибівка
14. Горохолина - Космач
15. Монастирчани - Богородчани

Група Б

16. Підгір'я - Іваниківка
17. Саджава - Старі Богордчани
18. Старуня - Дзвиняч

4 тур 30 квітня

Група А

19. Глибівка - Богородчани
20. Космач - Монастирчани
21. Росільна - Горохолина

Група Б

22. Підгір'я - Старуня
23. Старі Богородчани - Дзвиняч
24. Іваниківка - Саджава

5 тур 07 травня

Група А

25. Горохолина - Глибівка
26. Монастирчани - Росільна
27. Богородчани - Космач

Група Б

28. Саджава - Підгір'я
29. Дзв ... Читати далі »

Категория: Календарі змагань | Просмотров: 1908 | Добавил: kuzja0 | Дата: 02.04.2017 | Комментарии (0)

14 тур (24 липня)

79. ФК Глибоке – ФК Саджава
80. ФК Старуня - СФК Богородчани
81. ФК Космач – ФК Підгір’я
82. «Андрея Шептицького» Грабовець – «Скала» Монастирчани
83. «Карпати» Старі Богородчани – ФК Дзвиняч
84. ФК Росільна – «Отрада» Глибівка
«Каменяр» Іваниківка - вихідний

27-28 липня. 1/2 кубка району (перші матчі)

15 тур (31 липня)
85. Глибівка – Старі Богородчани
86. Дзвиняч – Грабовець
87. Монастирчани – Космач
88. Підгір’я – Старуня
89. Богородчани – Глибоке
90. Саджава – Іваниківка
Росільна – вихідний

03-04 серпня. 1/2 кубка району (повторні матчі)

16 тур (07 серпня)
91. Іваниківка – Богородчани
92. Підгір’я – Глибоке
93. Старуня – Монастирчани
94. Космач – Дзвиняч
95. Грабовець – Глибівка
96. Старі Богородчани – Росільна
Саджава – вихідний

17 тур (14 серпня)
97. Росільна – Грабовець
98. Глибівка – Космач
99. Дзвиняч – Старуня
100. Монастирчани – Глибоке
101. Підгір’я – Іваниківка
102. Богородчани – Саджава
Старі Богородчани – вихідний

18 тур (21 серпня)
103. Саджава &ndash ... Читати далі »

Категория: Календарі змагань | Просмотров: 1503 | Добавил: kuzja0 | Дата: 23.06.2016 | Комментарии (0)

Календар ігор чемпіонату району з футболу ІІ коло

В п'ятницю 10 липня - жеребкування 1/4 кубка району.

19, 26 липня – 1/4 кубка району

12 тур (2.08)
56. «Карпати» Старі Богородчани – «Грім» Монастирчани
57. ФК Глибоке – ФК Саджава
58. «Газовик» Богородчани – ФК Старуня
59. ФК Дзвиняч – ФК Росільна
60. «Отрада» Глибівка – «Каменяр» Іваниківка

5-6 серпня (середа-четвер) – перші матчі півфіналу кубка району (юнаки, дорослі)

13 тур (9.08)
61. Іваниківка – Дзвиняч
62. Росільна – Богородчани
63. Старуня – Глибоке
64. Саджава – Старі Богородчани
65. Монастирчани – Горохолина

12-13 серпня (середа-четвер) – матчі-відповіді півфіналу кубка району (юнаки, дорослі)

14 тур (16.08)
66. Горохолина – Саджава
67. Старі Богородчани – Старуня
68. Глибоке – Росільна
69. Богородчани – Іваниківка
70. Дзвиняч – Глибівка

24 серпня – фінал кубка району

15 тур (30.08)
71. Глибівка – Богородчани
72. Іваниківка – Глибоке
73. Росільна – Старі Богородчани
74. Старуня – Горохолина
75. Саджава – Монастирчани

16 тур (6.09)
76. Монастирчани – Старуня
77. Горохолина – Росільна
78. Старі Богородчани – Іваниківка
79. Глибоке – Глибівка
80. Богородчани – Дзвиняч

17 тур (13.09)
81. Дзвиня ... Читати далі »
Категория: Календарі змагань | Просмотров: 1484 | Добавил: kuzja0 | Дата: 09.07.2015 | Комментарии (0)

Календар ігор чемпіонату району з футболу

2 тур (26.04)
6. Дзвиняч – Іваниківка
7. Богородчани – Росільна
8. Глибоке – Старуня
9. Старі Богородчани – Саджава
10. Горохолина – Монастирчани

3 тур (03.05)
11. Саджава – Горохолина
12. Старуня – Старі Богородчани
13. Росільна – Глибоке
14. Іваниківка – Богородчани
15. Глибівка – Дзвиняч

9-10 травня турнір пам’яті Івана Семанчука

4 тур (17.05)
16. Богородчани – Глибівка
17. Глибоке – Іваниківка
18. Старі Богородчани – Росільна
19. Горохолина – Старуня
20. Монастирчани – Саджава

21 травня (четвер). Попередній етап кубка району

5 тур (24.05)
21. Старуня – Монастирчани
22. Росільна – Горохолина
23. Іваниківка ¬ Старі Богородчани
24. Глибівка – Глибоке
25. Дзвиняч ¬ Богородчани

6 тур (31.05)
26. Глибоке – Дзвиняч
27. Старі Богородчани – Глибівка
28. Горохолина – Іваниківка
29. Монастирчани – Росільна
30. Саджава – Старуня

7 тур (7.06)
31. Росільна – Саджава
32. Іваниківка – Монастирчани
33. Глибівка – Горохолина
34. Дзвиняч – Старі Богородчани
35. Богородчани) – Глибоке

8 тур (14.06)
36. Старі Богородчани – Богородчани
37. Горохолина – Дзвиняч
38. Монастирчани – Глибівка
39. Саджава – Ів ... Читати далі »
Категория: Календарі змагань | Просмотров: 1598 | Добавил: kuzja0 | Дата: 22.04.2015 | Комментарии (1)

КАЛЕНДАР

Ігор чемпіонату та кубка Богородчанського району з футболу

сезону 2014 року

(друге коло)

«ЗАТВЕРДЖЕНИЙ»

виконкомом БРФФ

15.07.2014 р



 

Голова БРФФ                   Балаш Р. М



 

Календар ігор чемпіонату та кубка 

Богородчанського району з футболу

сезону 2014 року

(друге коло)



 

смт. Богородчани

2014 рік

14 тур (20.07)

1. Старуня – Солотвин

2. Старі Богородчани – Глибівка

3. Грабовець – Іваниківка

4. Саджава – Дзвиняч

5. Монастирчани – Росільна

6. Глибоке – Гринівка-Нивочин

Підгір’я &nda ... Читати далі »

Категория: Календарі змагань | Просмотров: 2482 | Добавил: naz_forever | Дата: 15.07.2014 | Комментарии (8)

ОГОЛОШЕННЯ!!!

30.05.2014 р. о 17.00 в приміщенні районної федерації футболу (стадіон) відбудеться жеребкування Кубка району.


 

Категория: Календарі змагань | Просмотров: 438 | Добавил: naz_forever | Дата: 28.05.2014 | Комментарии (2)

Календар

ігор чемпіонату та кубка Богородчанського району з футболу сезону 2014 р.

1 коло

1 тур (13.04)

1. Солотвин – Старуня

2. Глибівка – Старі Богородчани

3. Іваниківка – Грабовець

4. Дзвиняч – Саджава

5. Росільна – Монастирчани

6. Горохолина – Підгір’я

7. Гринівка-Нивочин – Глибоке


 

2 тур (27.04)

8. Глибоке – Солотвин

9. Підгір’я – Гринівка-Нивочин

10. Монастирчани – Горохолина

11. Саджава – Росільна

12. Грабовець – Дзвиняч

13. Старі Богородчани – Іваниківка

14. Старуня – Глибівка


3 тур (01.05 четвер)

15. Солотвин – Глибівка

16. Іваниківка – Старуня

17. Дзвиняч – Старі Богородчани

18. Росільна – Грабовець

19. Горохолина – Саджава

20. Гринівка-Нивочин – Монастирчани

21. Глибоке – Підгір’я


 

4 тур (04.05)

22. Солотвин – Підгір’я

23. Монастирчани – Глибоке

24. Саджава – Гринівка-Нивочин

25. Грабовець – Горохолина

26. Старі Богородчани – ... Читати далі »

Категория: Календарі змагань | Просмотров: 3449 | Добавил: naz_forever | Дата: 22.04.2014 | Комментарии (8)

1-10 11-17