MENU
Головна » Комерційні турніри
1 2 3 4 »

В неділю 28 жовтня 2018 р. в с. Саджава проходив традиційний футбольний турнір пам'яті Михайла Середюка. Участь у турнірі взяли команди сіл Саджава, Підгір'я та Старих Богородчан.

За результатами проведених матчів перше місце здобула команда с. Підгір'я, на другому місці господарі турініру - команда с. Саджава, третє місце посіла команда с. Старі Богородчани.

По завершенні турніру всі комади з рук дружини М.Середюка отримали пам'ятні медалі, а переможець - кубок. Також пам'ятні подяки від Саджавської сільської ради за вагомий внесок у розвиток Саджавського футболу були вручені сільським головою Василем Заліським всім хто долучився до його розбудови, а голова БРФФ Р.Балаш подарував для команд свою книгу - "Славна історія Підгірського футболу".

Наводимо результати зустрічей

Підгір'я - Саджава 5:1

Старі Богородчани - Підгір'я 1:2

Саджава - Старі Богородчани 5:0

... Читати далі »

Категория: Комерційні турніри | Просмотров: 362 | Добавил: naz_forever | Дата: 28.10.2018 | Комментарии (0)

10 розіграш кубка федерації, присвяченого відкриттю футбольного сезону на Богородчанщині

Юнаки: Глибівка, 31 березня, поч. о 11 год

Іваниківка - Саджава-Глибоке
Старуня - Солотвин
Підгір'я - Горохолина
Монастирчани - Старі Богородчани

Дорослі: Старі Богородчани, 01 квітня, поч. о 13 год

Саджава-Глибоке - Росільна
Підгір'я - Монастирчани
Солотвин - Старуня
Старі Богородчани - Горохолина

Вищезазначені пари визначені шляхом жеребкування. Чотири переможці пар продовжують грати матчі плей-офф згідно сітки в "золотій" лізі, команди, які програли у перших матчах, розігрують згідно сітки малий кубок у "срібній" лізі.
Категория: Комерційні турніри | Просмотров: 172 | Добавил: kuzja0 | Дата: 30.03.2018 | Комментарии (0)

17 традиційний турнір з футболу пам'яті Петра Перепічки
Юнацькі склади, 12 липня, с. Підгір'я

Півфінали

Старуня - "Бистриця" Пасічна (Надвірнянський р-н) 2:0 (В. Гриців 16, 21)

Підгір'я - "Горгани" Зелена (Надвірнянський р-н) 2:1 (Д. Федорко 6, В. Курилюк 14 - М. Кушнірук 27)

Матч за 3 місце

"Бистриця" Пасічна - "Горгани" Зелена 2:3 (В. Клим'юк 6, М. Градюк 37 - Ю. Макарук 4, 28, В. Сугай 22)

Фінал

Підгір'я - Старуня 0:2 (А. Іванюк 20, 47)

Арбітри: А. Вербовський, С. Колесніков, Р. Панчук

Підсумкові місця:
1. Старуня
2. Підгір'я
3. Зелена
4. Пасічна
Категория: Комерційні турніри | Просмотров: 152 | Добавил: kuzja0 | Дата: 13.07.2017 | Комментарии (0)

На турнірі "Кубок Підгір'я-2017" визначилися фіналісти. У фіналі головний приз турніру "Кубок Підгір'я-2017" розіграють "Оскар" (Підгір'я) і НФК "Бурштин".

19 березня фінальний матч традиційного турніру на "Кубок Підгір'я-2017" відбудеться у с.Підгір’я

Початок о 16:00.

 

Категория: Комерційні турніри | Просмотров: 163 | Добавил: naz_forever | Дата: 18.03.2017 | Комментарии (0)

У перерві між матчами фіналу кубка району з футболу пройшой турнір футбольних династій. Участь взяли 4 команди, грали по 4 футболісти на майданчику розміром 40х16 метрів.
Півфінали:
династія Сусликів (Монастирчани) - династія Багріїв (Богородчани) 4:1
династія Радульських (Богородчани) - династія Курилюків (Підгір'я) 4:0

Гра за 3 місце:
династія Курилюків - династія Багріїв 5:4

Фінал:
династія Сусликів - династія Радульських 1:0

Підсумкові місця:
1 місце: династія Сусликів (Степан, Василь, Олег, Михайло, Богдан, Андрій)
2 місце: династія Радульських (Валентин, Тарас, Михайло, Юрій, Володимир)
3 місце: династія Курилюків (Володимир, Іван, Василь, Дмитро, Володимир)
4 місце: династія Багріїв (Роман, Павло, Іван, Михайло)

Наймолодший гравець: Іван Багрій, Найдосвідченіший гравець: Володимир Курилюк

Усі учасники нагороджені грамотами, медалями та грошовими призами.
Категория: Комерційні турніри | Просмотров: 217 | Добавил: kuzja0 | Дата: 22.08.2016 | Комментарии (0)

Результати 25 традиційного турніру пам'яті М. Поворозника, Богородчани

Вікова група 50 років і старші

УЕГГ (Богородчани) - Молодьків 1:3
1 місце: Молодьків
2 місце: УЕГГ (Богородчани)

Вікова група 40 років і старші

Група А
Богородчани - Саджава 2:1
Бабче - Богородчани 0:3
Саджава - Бабче 2:0

1 місце: Богородчани - 6 очок
2 місце: Саджава - 3 очки
3 місце: Бабче - 0 очок

Група Б
Старуня - Росільна 0:0
Глибоке - Старуня 1:4
Росільна - Глибоке 2:3

1 місце: Старуня - 4 очки
2 місце: Глибоке - 3 очки
3 місце: Росільна - 1 очко

Група В
Старі Богородчани - Підгір'я 0:0
Монастирчани - Старі Богородчани 0:1
Підгір'я - Монастирчани 1:0

1 місце: Підгір'я - 4 очки
2 місце: Старі Богородчани - 4 очки
3 місце: Монастирчани - 0 очок

Півфінали:
Старі Богородчани - Старуня 0:5
Богородчани - Підгір'я 4:1

Фінал:
Богородчани - Старуня 3:0 (О. Паславський 15, І. Клебан 20, С. Гладковський 22)

Підсумкові місця:
1 місце: Богородчани
2 місце: Старуня
3 місце: Підгір'я, Старі Богородчани

Категория: Комерційні турніри | Просмотров: 176 | Добавил: kuzja0 | Дата: 22.08.2016 | Комментарии (0)

8 традиційний кубок федерації, присвячений відкриттю футбольного сезону
Дорослі, 27 березня
(неділя)

Група А Старі Богородчани, поч. о 13.00 год.

Старі Богородчани
Саджава
Глибоке
Старуня

Глибоке - Старуня
Старі Богородчани - Саджава
Старуня - Саджава
Старі Богородчани - Глибоке
Саджава - Глибоке
Старі Богородчани - Старуня

Група Б Дзвиняч, поч. о 13.00 год.

Дзвиняч
Росільна
Космач
Глибівка

Глибівка - Космач
Дзвиняч - Росільна
Росільна - Глибівка
Дзвиняч - Космач
Космач - Росільна
Дзвиняч - Глибівка

Група В Іваниківка, поч. о 13.00 год.

Іваниківка
Монастирчани
Грабовець
Підгір'я

Монастирчани - Підгір'я
Іваниківка - Грабовець
Монастирчани - Грабовець
Іваниківка - Підгір'я
Грабовець - Підгір'я
Іваниківка - Монастирчани

До фіналу, який заплановано на 3 квітня, виходять переможці груп та одна краща друга команда.

Категория: Комерційні турніри | Просмотров: 647 | Добавил: kuzja0 | Дата: 23.03.2016 | Комментарии (5)

2 турнір пам'яті Андрія Карабіновича, Володимира Суслика, Володимира Байдюка

Півфінали:

Дзвиняч - Глибоке 4:0

Росільна - Монастирчани 2:0

Гра за 3 місце:

Глибоке - Монастирчани 1:1 (В. Мисюра 20 - М. Гринішак 50), по пен. 9:8
Арбітри: Р. Михайлишин, А. Семенчук (Богородчани), Р. Галка (Івано-Франківськ)

Фінал

Дзвиняч - Росільна 1:0 (В. Семків 20)
Арбітри: В. Тимощук, Т. Парфан (Підгір'я), В. Дерев'янко (Солотвин)

Під час нагородження вручено призи кращим гравцям: кращий воротар - Дмитро Гуменюк (Дзвиняч), захисник - Дмитро Грай (Росільна), півзахисник - Юрій Загірняк (Глибоке) та нападник - Михайло Суслик (Монастирчани).

Підсумкові місця:
1. Дзвиняч
2. Росільна
3. Глибоке
4. Монастирчани
Категория: Комерційні турніри | Просмотров: 507 | Добавил: kuzja0 | Дата: 13.09.2015 | Комментарии (0)

19 серпня (середа), Богородчани, поч. о 12.30 год.

2 вікові групи:
35-39 років - 1980-1976 р. н.
40 років і старші - 1975 р. н. і старші

Для допущення команд до змагань обов'язково мати заявку, завірену лікарем.
Категория: Комерційні турніри | Просмотров: 352 | Добавил: kuzja0 | Дата: 07.08.2015 | Комментарии (0)

ХV традиційний турнір пам'яті Петра Перепічки

Півфінали:

"Оскар" Підгір'я - "Олімпія" Камінна 4:0 (П. Цвеюк 24, 54, Д. Мартинюк 40, 45)

"Бистриця" Підгір'я - ФК "Грабовець" 1:0 (Я. Мусатюк 51)

Матч за 3-тє місце:

"Олімпія" Камінна - ФК "Грабовець" 1:0 (Т. Титаренко 33)

Фінал:

"Оскар" Підгір'я - "Бистриця" Підгір'я 3:0 (Р. Романюк 22, Д. Мартинюк 24, 46)

Арбітри: А. Вербовський, Р. Михайлишин (Богородчани), В. Дерев'янко (Солотвин), Ю. Сташко (Підгір'я)

Підсумкові місця:

1. "Оскар" Підгір'я
2. "Бистриця" Підгір'я
3. "Олімпія" Камінна
4. ФК "Грабовець"
Категория: Комерційні турніри | Просмотров: 376 | Добавил: kuzja0 | Дата: 13.07.2015 | Комментарии (0)