MENU
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 92 93 »

Іваниківка – Дзвиняч

Дорослі: 3:2 (С.Атаманчук, +9, М.Замятін, 38, В.Мішко, 63 – І.Загірняк, +22, Ю.Загірняк, 35). Вилучення з поля: М.Замятін (Іваниківка)

Юнаки: 1:3 (С.Гаргат, 34 – В.Яблінчук, 30, Б.Яблінчук, 49, 63)

Арбітр: М.Кривко (Богородчани)

 

Монастирчани – Росільна

Дорослі: 2:3 (В.Цоцко, 10, 51 – І.Паливода, 15, І.Петришин, 64, В.Хмельовський, 84)

Юнаки: 2:0 (Д.Возний, 19, А.Журавський, 64)

Арбітр: А.Вербовський (Богородчани)

 

Саджава – Старі Богородчани

Дорослі: 2:3 (С.Криховський, +15, 33 – В.Момот, 45, Н.Челепіс, 48, В.Іванків, 70)

Юнаки: 0:2 (О.Василишин, 22, Р.Креніцький, 32)

Арбітр: М.Михайлишин (Богородчани)

 

Горохолина – Підгір’я

Дорослі: 0:5 (Д.Курилюк, +6, 35, 60, Б.Мачкодера, 16, Д.Балаш, 27)

Юнаки: 2:2 (О.Боднарук, 60, Л.Хмарний, 65 – Я.Мискоглід, 16, В.Курилюк, 50)

Арбітр: А.Семенчук (Богородчани)

Категория: Сезон 2018-2019 | Просмотров: 61 | Добавил: naz_forever | Дата: 13.05.2019 | Комментарии (0)

Монастирчани – Дзвиняч

Дорослі: 0:2 (Р.Гаврилів,16, М.Ерназаров, +35)

Юнаки: 2:1 (Н.Возний, 28, В.Хімчак, 68 – Р.Коберник,+38)

Арбітр: А.Семенчук (Богородчани)

 

Саджава – Іваниківка

Дорослі: +:- (неявка гостей)

Юнаки: 3:0 (Т.Паранюк,23, В.Гоголь, 53, Т.Русінов, 65)

Арбітр: М.Кривко (Богородчани)

 

Горохолина – Росільна

Дорослі: 0:2 (А.Мельник, 22, 67)

Юнаки: 4:1 (О.Дем’янець, 18, 67, О.Боднарук, 49, О.Бургарт, 57 – А.Яблінчук, 47)

Арбітр: С.Колесніков (Старуня)

 

Підігр’я – Старі Богородчани

Дорослі: 1:2 (Д.Балаш, 27 – Р.Дидич, 17, Н.Челепіс, 64)

Юнаки: 4:0 (В.Курилюк, 12, Д.Федорко, 35, О.Коцаба, 40, 60)

Арбітри: А.Вербовський, Р.Панчук (обидва Богородчани)

Категория: Сезон 2018-2019 | Просмотров: 75 | Добавил: naz_forever | Дата: 09.05.2019 | Комментарии (0)

Перенесений 9-й тур за 21 квітня відбудеться у четвер 09 травня.

Початок матчів: Юнаки о 16:00

Дорослі о 18:00

Зустрічаються команди:

Монастирчани – Дзвиняч

Саджава – Іваниківка

Горохолина – Росільна

Підігр’я – Старі Богородчани

Просмотров: 97 | Добавил: naz_forever | Дата: 05.05.2019 | Комментарии (1)

Дзвиняч – Підгір’я

Дорослі: 1:4 (О.Максимів, 27, - Д.Курилюк, 14, С.Грабовецький, 54, В.Курилюк, 60, Б.Мачкодера, 65)

Юнаки: 0:4 (П.Федорко, 38, М.Клебан, 39, Я.Мискоглід, 44, В.Козак, 65)

Арбітри: А.Вербовський, М.Кривко (обидва Богородчани)

 

Старі Богородчани – Горохолина

Дорослі: 11:2 (Ю.Сенич, 8, 38, В.Яремко, 14, О.Гусак, 19, В.Момот, 39, 75, В.Лунів, 47, В.Іванків, 51, Р.Дидич, 67, О.Веретко, 79, М.Байдюк, 84 – Н.Плазинський, 77, В.Микицей, 89)

Юнаки: 0:0

Арбітр: А.Семенчук (Богородчани)

 

Росільна – Саджава

Дорослі: 0:4 (С.Криховський, +17, В.Надрага, 62, А.Мороз, 71, В.Жирик, 80)

Юнаки: 1:2 (А.Яблінчук, 22 – М.Урсуляк, 48, В.Дем’янів, 60)

Арбітр: Р.Михайлишин (Богородчани)

 

Іваниківка – Монастирчани

Дорослі: 2:2 (І.Ганчак, 76, А.Гаргат, 90 – В.Цоцко, 12, 58)

Юнаки: 1:2 (С.Доцяк, 21, - А.Павлюк, 45, 50)

Арбітр: С.Колесніков (Старуня)

Категория: Сезон 2018-2019 | Просмотров: 60 | Добавил: naz_forever | Дата: 05.05.2019 | Комментарии (0)

14 квітня 2019 р.

Дзвиняч – Старі Богородчани

Дорослі: 1:3 (М.Ерназаров, 88 – Ю.Сенич, 9, В.Байгерич, 55, В.Іванків, 73)

Юнаки: 0:0

Арбітри: Р.Михайлишин, А.Семенчук, Р.Панчук (всі з смт. Богородчани)

 

Росільна – Підгір’я

Дорослі: 5:1 (І.Паливода, 17, А.Мельник, 29, В.Хмельовський, 70 – О.Князевич, 9 (автогол), 61 (автогол), Д.Курилюк, 14).

Юнаки: 1:5 (А.Яблінчук, 63 - І.Мацюк, 15, 19, Д.Федорко, 27, В.Курилюк, 62, 65)

Арбітр: А.Вербовський (Богородчани)

 

Іваниківка – Горохолина

Дорослі: 6:2 (П.Симкович, +28, О.Павликівський, 35, В.Мішко, 42, І.Ганчак, 61, 70, В.Гаргат, 86 – О.Прокопів, 24, І.Ласкович, 76)

Юнаки: 3:3 (В.Квич, +11, 15, Д.Ганчак, 48 – О.Боднарук, 46, О.Дем’янець, 50, 53)

Арбітр: С.Колесніков (Старуня)

 

Монастирчани – Саджава

Дорослі: 1:2 (В.Середюк, 52 – С.Криховський, 62, 80)

Юнаки: 1:1 (В.Хімчак, 63 – В.Бехдас, 42)

Арбітр: Я.Кепещук (Надвірна)

Просмотров: 97 | Добавил: naz_forever | Дата: 14.04.2019 | Комментарии (0)

ІІ коло
8 тур (14 квітня)

29. Дзвиняч – Старі Богородчани
30. Росільна – Підгір’я
31. Іваниківка – Горохолина
32. Монастирчани – Саджава

9 тур (01 травня) поч. 0 15 та 17 год.
33. Монастирчани – Дзвиняч
34. Саджава – Іваниківка
35. Горохолина – Росільна
36. Підгір’я – Старі Богородчани

10 тур (5 травня)
37. Дзвиняч – Підгір’я
38. Старі Богородчани – Горохолина
39. Росільна – Саджава
40. Іваниківка – Монастирчани

11 тур (12 травня)
41. Іваниківка – Дзвиняч
42. Монастирчани – Росільна
43. Саджава – Старі Богородчани
44. Горохолина – Підгір’я

12 тур (19 травня)
45. Дзвиняч – Горохолина
46. Підгір’я – Саджава
47. Старі Богородчани – Монастирчани
48. Росільна – Іваниківка

13 тур (26 травня)
49. Росільна – Дзвиняч
50. Іваниківка – Старі Богородчани
51. Монастирчани – Підгір’я
52. Саджава – Горохолина

14 тур (2 червня)
53. Дзвиняч – Саджава
54. Горохолина – Монастирчани
55. Підгір’я – Іваниківка
56. Старі Богородчани – Росільна

9 червня – резервний день

Кубок району
16 і 23 червня – півфінальні матчі кубка району
30 червня – фінальні матчі кубка району
Липень – суперкубок району
14 липня – 26 турнір на кубок пам’яті в ... Читати далі »
Категория: Сезон 2018-2019 | Просмотров: 419 | Добавил: kuzja0 | Дата: 11.04.2019 | Комментарии (0)

11 кубок федерації

Юнаки, 6 квітня (субота), Богородчани

Півфінали

Горохолина - Солотвин 0:0, по пен. 9:8

Старі Богородчани - Підгір'я 1:0 (С. Михайлів 30)

Матч за 3 місце

Солотвин - Підгір'я 1:2 (Н. Савчук 10 - В. Курилюк 21, В. Здерка 35)

Фінал

Горохолина - Старі Богородчани 0:0, по пен. 3:5

1 місце - Старі Богородчани
2 місце - Горохолина
3 місце - Підгір'я
4 місце - Солотвин

Арбітри: А. Семенчук, М. Кривко, Р. Панчук

Дорослі, 7 квітня (неділя), Богородчани

Півфінали

Старі Богородчани - Солотвин 1:0 (В. Кострабій 6)

Підгір'я - Саджава 0:1 (С. Криховський 22)

Матч за 3 місце

Солотвин - Підгір'я 0:5 (Д. Курилюк 8, 11, 36, Б. Мачкодера 20, Д. Балаш 40)

Фінал

Старі Богородчани - Саджава 0:1 (А. Мороз 33)

1 місце - Саджава
2 місце - Старі Богородчани
3 місце - Підгір'я
4 місце - Солотвин

Арбітри: Р. Михайлишин, А. Вербовський, С. Колесніков
Категория: Сезон 2018-2019 | Просмотров: 30 | Добавил: kuzja0 | Дата: 07.04.2019 | Комментарии (0)

Жеребкування фінальної частини кубка федерації

Юнаки, 6 квітня (субота), Богородчани, 13.00 год

Горохолина - Солотвин
Старі Богородчани - Підгір'я


Дорослі, 7 квітня (неділя), Богородчани, 12.00 год

Старі Богородчани - Солотвин
Підгір'я - Саджава
Категория: Сезон 2018-2019 | Просмотров: 86 | Добавил: kuzja0 | Дата: 02.04.2019 | Комментарии (1)

Кубок федерації, 30 березня (субота), ЮНАКИ

Група А, Дзвиняч 12.00 год

Солотвин 1 - Солотвин 2 4:0
Дзвиняч - Солотвин 2 1:1
Дзвиняч - Солотвин 1 1:1

1 місце: Солотвин 1 - 4 очки
2 місце: Дзвиняч - 2 очки
3 місце: Солотвин 2 - 1 очко

Група Б, Підгір'я, 13.00 год

Горохолина - Монастирчани 1:0
Підгір'я - Монастирчани 4:0
Підгір'я - Горохолина 2:2

1 місце: Підгір'я - 4 очки
2 місце: Горохолина - 4 очки
3 місце: Монастирчани - 0 очок

Група Б, Старі Богородчани, 13.00 год

Саджава - Іваниківка 4:0
Старі Богородчани - Іваниківка 3:0
Старі Богородчани - Саджава 1:0

1 місце: Старі Богородчани - 6 очок
2 місце: Саджава - 3 очки
3 місце: Іваниківка - 0 очок

До фіналу ввійшли: Солотвин, Підгір'я, Старі Богородчани та Горохолина.
Категория: Сезон 2018-2019 | Просмотров: 37 | Добавил: kuzja0 | Дата: 31.03.2019 | Комментарии (0)