Головна » 2021 » Листопад » 22 » Фінал кубка Богородчанщини
21:42
Фінал кубка Богородчанщини

У фіналі кубка Богородчанщини цьогоріч зустрілись команди Старуні та Дзвиняча.

Обидві команди мають досвід в кубкових баталіях. В свій час вони виходили переможцями цього престижного трофею. До фіналу Старуня здобула перемоги над Росільною та Саджавою. Дзвиняч переміг команду Грабовець-Горохолина.

З початку фінального матчу команди налаштувалися на швидку гру. Було видно, що футболісти намагались використати будь-яку можливість для успішного взяття воріт. За 10 хв до закінчення 1-го тайму гравці Дзвиняча порушили правила в своєму карному майданчику, а капітан старунців Ігор Чередніченко реалізував 11 метровий удар.

Після перерви дзвиняцькі футболісти намагались відігратися, але старунці вміло захищалися і гостро контратакували. До фінального свитска рахунок не змінився. Отже, мінімальна перемога старунців 1:0.

Після закінчення фінальної гри керівник футболу Богородчанщини Р.Балаш нагородив команди грамотами. Команді ФК Старуня (тренер Я.Глодан) вручено Кубок Богородчанщини з футболу сезону 2021-2022 рр.

Слід відмітити чіткі дії арбітрів з Богородчан – Р.Михайлишина, А.Вербовського, А.Семенчука.