MENU
Головна » 2012 » Листопад » 3 » Фінал районних змагань на приз клубу „Шкіряний м’яч” - 2012
22:45
Фінал районних змагань на приз клубу „Шкіряний м’яч” - 2012

 Вікова група 11 років:

Група А:

Старуня – Богородчани №2 1:1

Пороги – Дзвиняч 1:0

Богородчани №2 – Дзвиняч 2:1

Старуня – Пороги 1:2

Пороги – Богородчани №2 1:2

Дзвиняч – Старуня 0:1

 

Група Б:

Підгір’я – Маркова 0:0

Старі Богородчани – Глибівка 0:1

Маркова – Глибівка 2:1

Підгір’я – Старі Богородчани 1:0

Старі Богородчани – Маркова 0:0

Глибівка – Підгір’я 1:2

 

Матч за 3-тє місце

Пороги – Маркова 1:0

 

Матч за 1-ше місце

Підгір’я – Богородчани №2 3:0

 

  1. Підгір’я
  2. Богородчани №2
  3. Пороги

 

Переможці конкурсу з елементів техніки футболу:

Жонглювання м’яча – Віталій Мельник (Маркова)

Удари на дальність – Ростислав Ватаманюк (Дзвиняч)

Удари по воротах на точність – Ігор Петришин (Старуня)

Вікова група 12 років

Група А

Богородчани №1 – Маркова 0:1

Старуня – Пороги 0:1

Маркова – Пороги 1:1

Богородчани №1 – Старуня 2:0

Старуня – Маркова 1:3

Пороги – Богородчани №1 0:1

 

Група Б

Яблунька – Підгір’я 0:1

Богородчани №2 – Глибівка 0:0

Підгір’я – Глибівка 1:0

Яблунька – Богородчани №2 0:1

Богородчани №2 – Підгір’я 3:0

Глибівка – Яблунька 0:2

 

Матч за 3-тє місце

Богородчани №1 – Підгір’я 0:1

 

Матч за 1-ше місце

Богородчани №2 – Маркова 0:0. По пенальті 2:1

 

  1. Богородчани №2
  2. Маркова
  3. Підгір’я

 

Переможці конкурсу з елементів техніки футболу:

Жонглювання м’яча – Іван Цьомко (Пороги)

Удари м’яча на дальність – Остап Федик (Богородчани №2)

Удари по воротах на точність – Юрій Радульський (Богородчани №2)

 

Вікова група 13 років

Група А

Старі Богородчани – Пороги 1:1

Маркова – Кривець 1:0

Проги – Кривець 2:0

Старі Богородчани – Маркова 1:2

Маркова – Пороги 1:0

Кривець – Старі Богородчани 2:1

 

Група Б

Старуня – Грабовець +:-

Горохолина – Старуня 1:0

Грабовець – Горохолина -:+

 

Матч за 3-тє місце

Пороги – Старуня 3:1

 

За 1-ше місце

Горохолина – Маркова 1:1. По пенальті 3:2

 

  1. Горохолина
  2. Маркова
  3. Пороги

 

Переможці конкурсу з елементів техніки футболу:

Жонглювання м’яча – Гудемнюк Олег (Пороги)

Удари м’яча на дальність – Назар Веприк (Грабовець)

Удари по воротах на точність – Василь Яремко (Старі Богородчани)

 

Вікова група 14 років

Гурпа А

Старуня – Пороги 1:0

Грабів ці – Хмелівка 3:0

Пороги – Хмелівка 2:0

Старуня – Грабів ці 0:1

Грабів ці – Пороги 2:0

Хмелівка – Старуня 1:3

 

Група Б

Старі Богородчани – Богородчани №2 3:1

Кричка – Ман ява 2:0

Богородчани №2 – Ман ява 2:0

Старі Богородчани – Кричка 0:1

Кричка – Богородчани №2 1:1

Ман ява – Старі Богородчани 0:2

 

Матч за 3-тє місце:

Старуня – Старі Богородчани 1:1. По пенальті 3:2

 

Матч за 1-ше місце:

Грабівці – Кричка 2:1

 

  1. Грабівці
  2. Кричка
  3. Старуня

 

Переможці конкурсу з елементів техніки футболу:

Жонглювання м’яча – Роман Гаврилів (Богородчани №2)

Удари м’яча на дальність – Роман Григорів (Грабівці)

Удари по воротах на точність – Дмитро Федоришин (Кричка)

 

 

Категорія: Інформфутбол | Переглядів: 778 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]