MENU
Головна » 2011 » Квітень » 4 » КАЛЕНДАР ігор районних змагань з футболу 2011 року (перше коло)
17:41
КАЛЕНДАР ігор районних змагань з футболу 2011 року (перше коло)

                                 І тур 3 квітня

1. Космач – Гринівка-Нивочин

2. Росільна – Маркова-Бабче

3. Грабовець – Горохолина

4. Солотвин – Дзвиняч

5. Старуня – Іваниківка

6. Саджава – Глибоке-Хмелівка

7. Богородчани – Підгір’я

Старі Богородчани – вихідний

 

ІІ тур 10 квітня

8. Гринівка-Нивочин – Старі Богородчани

9. Маркова-Бабче – Космач

10. Горохолина – Росільна

11. Дзвиняч – Грабовець

12. Іваниківка – Солотвин

13. Глибоке-Хмелівка – Старуня

14. Підгір’я – Саджава

Богородчани – вихідний

 

ІІІ тур 17 квітня

15. Старі Богородчани – Маркова-Бабче

16. Косамач – Горохолина

17. Росільна – Дзвиняч

18. Грабовець – Іваниківка

19. Солотвин – Глибоке-Хмелівка

20. Старуня – Підгір’я

21. Саджава – Богородчани

Гринівка-Нивочин – вихідний

 

ІV тур 1 травня

22. Маркова-Бабче – Гринівка-Нивочин

23. Горохолина – Старі Богородчани

24. Дзвиняч – Космач

25. Іваниківка – Росільна

26.Глибоке-Хмелівка – Грабовець

27. Підгір’я – Солотвин

28. Богородчани – Старуня

Саджава – вихідний

 

7-8 травня (субота-неділя)

Турнір пам’яті І.Семанчука (Горохолина)

 

V тур 12 травня (четвер)

29. Гринівка-Нивочин – Горохолина

30. Старі Богородчани – Дзвиняч

31. Космач – Іваниківка

32. Росільна – Глибоке-Хмелівка

33. Грабовець – Підгір’я

34. Солотвин – Богородчани

35. Старуня – Саджава

Маркова-Бабче – вихідний


VI тур 15 травня

36. Горохолина – Маркова-Бабче

37. Дзвиняч – Гринівка-Нивочин

38. Іваниківка – Старі Богородчани 

39. Глибоке – Хмелівка – Космач

40. Підгір’я – Росільна

41. Богородчани – Грабовець

42. Саджава – Солотвин

Старуня – вихідний 

 

VII тур 22 травня

43. Маркова-Бабче – Дзвиняч

44. Гринівка-Нивочин – Іваниківка

45. Старі Богородчани – Глибоке-Хмелівка

46. Космач – Підгір’я

47. Росільна – Богородчани

48. Грабовець – Саджава

49. Солотвин – Старуня

Горохолина – вихідний

 

VIII тур 29 травня

50. Дзвиняч – Горохолина

51. Іваниківка – Маркова-Бабче

52. Глибоке-Хмелівка – Гринівка-Нивочин

53. Підгір’я – Старі Богородчани

54. Богородчани – Космач

55. Саджава – Росільна 

56. Старуня – Грабовець

Солотвин – вихідний

 

ІХ тур 2 червня

57. Горохолина – Іваниківка

58. Маркова-Бабче – Глибоке-Хмелівка

59. Гринівка-Нивочин – Підгір’я

60. Старі Богородчани – Богородчани

61. Космач – Саджава

62. Росільна – Старуня

63. Грабовець – Солотвин

Дзвиняч – вихідний

 

Х тур 5 червня

64. Іваниківка – Дзвиняч

65. Глибоке-Хмелівка – Горохолина

66. Підгір’я – Маркова-Бабче

67. Богородчани – Гринівка-Нивочин

68. Саджава – Старі Богородчани

69. Старуня – Космач

70. Солотвин – Росільна

Грабовець – вихідний

 

ХІ тур 12 червня

71. Дзвиняч – Глибоке-Хмелівка

72. Горохолина – Підгір’я

73. Маркова-Бабче – Богородчани 

74. Гринівка-Нивочин – Саджава

75. Старі Богородчани – Старуня

76. Космач – Солотвин

77. Росільна – Грабовець

Іваниківка – вихідний

 

ХІІ тур 19 червня

78. Глибоке-Хмелівка – Іваниківка

79. Підгір’я – Дзвиняч

80. Богородчани – Горохолина

81. Саджава – Маркова-Бабче

82. Старуня – Гринівка-Нивочин

83. Солотвин – Старі Богородчани

84. Грабовець – Космач

Росільна – вихідний

 

ХІІІ тур 26 червня

85. Іваниківка – Підгір’я

86. Дзвиняч – Богородчани

87. Горохолина – Саджава

88. Маркова-Бабче – Старуня

89. Гринівка-Нивочин – Солотвин

90. Старі Богородчани – Грабовець

91. Космач – Росільна

Глибоке-Хмелівка – вихідний

 

ХІV тур 3 липня

92. Підгір’я – Глибоке-Хмелівка

93. Богородчани – Іваниківка

94. Саджава – Дзвиняч

95. Старуня – Горохолина

96. Солотвин – Маркова-Бабче

97. Грабовець – Гринівка-Нивочин

98. Росільна – Старі Богородчани

Космач – вихідний

 

ХV тур 7 липня (четвер)

99. Глибоке-Хмелівка – Богородчани

100. Іваниківка – Саджава

101. Дзвиняч – Старуня

102. Горохолина – Солотвин

103. Маркова-Бабче – Грабовець

104. Гринівка-Нивочин – Росільна

105. Старі Богородчани – Космач

Підгір’я – вихідний

 

10 і 12 липня (неділя і вівторок) 

Турнір пам’яті П.Перепічки


Протягом чемпіонату району буде проведено Кубок Богородчанського району з футболу серед юнаків та дорослих команд (розклад ігор буде визначено в ході чемпіонату).

 

Примітка:

Початок матчів у вихідні дні:

о 14.00 год. – юнаки

о 15.45 год. – дорослі

 

Початок матчів у робочі дні:

о 16.00 год. – юнаки

о 17.30 год. – дорослі

Команда „Краснопіль” Солотвин домашні зустрічі проводить у Дзвинячі, „Спартак” Богородчани в Богородчанах на стадіоні школи №2.

У випадку одночасного проведення календарних матчів чемпіонату області та району з футболу домашні поєдинки команди „Спартак” Богородчани починатимуться о 12.00 год.– юнаки; о 14.00 год. – дорослі

 

Комітет з проведення змагань БРФФ

Категорія: Чемпіонат району 2011 | Переглядів: 2483 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 3.8/4
Всього коментарів: 6
6 daNa///*)))  
М-Б грає в Маркові!!

5 Майкл  
Маркова-Бабче грає в Марковій і інколи в Бабчому

4 мвд  
Скажіть в якому селі грає команда маркова-бабче?

3 Dinammo  
От дійсно цікаво чи всі 15 команд дограють до кінця ЧР..

2 Vad  
Мля...а старим як завжди на початку запара по голову)))

1 naz_forever  
На сайті створена нова сторінка під назвою "Команди району". Кожна із команд може отримати совю сторінку. Мсце під сторінку виділяється безкоштовно. Вартість робіт по розміщенні інформації обговорюється окремо. Для отримання сторінки необхідно подати інформацію в цифровому (або хоча б в друкованому) вигляді в федерацію. Приклад сторінки команди: http://bogofootbol.at.ua/index/fk_quot_gliboke_quot/0-15

Також запрошую всіх бажаючи розмістити рекламу на сайті


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]