MENU
Головна » 2016 » Червень » 23 » Календар ІІ коло 2016
11:11
Календар ІІ коло 2016

14 тур (24 липня)

79. ФК Глибоке – ФК Саджава
80. ФК Старуня - СФК Богородчани
81. ФК Космач – ФК Підгір’я
82. «Андрея Шептицького» Грабовець – «Скала» Монастирчани
83. «Карпати» Старі Богородчани – ФК Дзвиняч
84. ФК Росільна – «Отрада» Глибівка
«Каменяр» Іваниківка - вихідний

27-28 липня. 1/2 кубка району (перші матчі)

15 тур (31 липня)
85. Глибівка – Старі Богородчани
86. Дзвиняч – Грабовець
87. Монастирчани – Космач
88. Підгір’я – Старуня
89. Богородчани – Глибоке
90. Саджава – Іваниківка
Росільна – вихідний

03-04 серпня. 1/2 кубка району (повторні матчі)

16 тур (07 серпня)
91. Іваниківка – Богородчани
92. Підгір’я – Глибоке
93. Старуня – Монастирчани
94. Космач – Дзвиняч
95. Грабовець – Глибівка
96. Старі Богородчани – Росільна
Саджава – вихідний

17 тур (14 серпня)
97. Росільна – Грабовець
98. Глибівка – Космач
99. Дзвиняч – Старуня
100. Монастирчани – Глибоке
101. Підгір’я – Іваниківка
102. Богородчани – Саджава
Старі Богородчани – вихідний

18 тур (21 серпня)
103. Саджава – Підгір’я
104. Іваниківка – Монастирчани
105. Глибоке – Дзвиняч
106. Старуня – Глибівка
107. Космач – Росільна
108. Грабовець – Старі Богородчани
Богородчани – вихідний

24 серпня (середа) – фінал кубка району

19 тур (28 серпня)
109. Старі Богородчани – Космач
110. Росільна – Старуня
111. Глибівка – Глибоке
112. Дзвиняч – Іваниківка
113. Монастирчани – Саджава
114. Підгір’я – Богородчани
Грабовець - вихідний

20 тур (04 вересня)
115. Богородчани – Монастирчани
116. Саджава – Дзвиняч
117. Іваниківка – Глибівка
118. Глибоке – Росільна
119. Старуня – Старі Богородчани
120. Космач – Грабовець
Підгір’я – вихідний

21 тур (11 вересня)
121. Грабовець – Старуня
122. Старі Богородчани – Глибоке
123. Росільна – Іваниківка
124. Глибівка – Саджава
125. Дзвиняч – Богородчани
126. Монастирчани – Підгір’я
Космач – вихідний

22 тур (18 вересня)
127. Підгір’я – Дзвиняч
128. Богородчани – Глибівка
129. Саджава – Росільна
130. Іваниківка – Старі Богородчани
131. Глибоке – Грабовець
132. Старуня – Космач
Монастирчани – вихідний

23 тур (25 вересня)
133. Космач – Глибоке
134. Грабовець – Іваниківка
135. Старі Богородчани – Саджава
136. Росільна – Богородчани
137. Підгір’я – Глибівка
138. Дзвиняч – Монастирчани
Старуня – вихідний

24 тур (02 жовтня)
139. Монастирчани – Глибівка
140. Підгір’я – Росільна
141. Богородчани – Старі Богородчани
142. Саджава – Грабовець
143. Іваниківка – Космач
144. Глибоке – Старуня
Дзвиняч – вихідний

25 тур (09 жовтня)
145. Старуня – Іваниківка
146. Космач – Саджава
147. Грабовець – Богородчани
148. Старі Богородчани – Підгір’я
149. Росільна – Монастирчани
150. Глибівка – Дзвиняч
Глибоке – вихідний

26 тур (16 жовтня)
151. Росільна – Дзвиняч
152. Монастирчани – Старі Богородчани
153. Підгір’я – Грабовець
154. Богородчани – Космач
155. Саджава – Старуня
156. Іваниківка – Глибоке
Глибівка – вихідний

23 жовтня – Суперкубок району

Примітки.
Початок матчів у вихідні дні: о 14.00 год. – юнаки, о 16.00 год. – дорослі.
Початок матчів у робочі дні о 16.00 год. – юнаки, о 17.45 год. – дорослі.
Комітет з проведення змагань
районної федерації футболу

Категорія: Календарі змагань | Переглядів: 1420 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]