MENU
Головна » 2011 » Листопад » 18 » Кращі футболісти чемпіонату району 2011 року
22:49
Кращі футболісти чемпіонату району 2011 року

В опитуванні приймали участь 15 представників команд та 8 арбітрів районного чемпіонату.

Представники команд називали кращого футболіста з іншої команди.


Версії представників команд:

Саджава – М.Мискоглід (Старі Богородчани)

Іваниківка – М.Яців (Саджава)

Підгір’я – М.Гловлюк (Дзвиняч)

Старуня – В.Тимощук (Підгір’я)

Росільна – О.Паславський (Дзвиняч)

Гринівка-Нивочин – М.Яців (Саджава)

Горохолина – С.Грабовецький (Грабовець)

Солотвин – О.Паславський (Дзвиняч)

Космач – В.Яцурак (Дзвиняч)

Старі Богородчани – І.Мельник (Горохолина)

Маркова-Бабче – В.Данилюк (Солотвин)

Грабовець – М.Гловлюк (Дзвиняч)

Глибоке-Хмелівка – С.Грабовецький (Грабовець)

Дзвиняч – В.Данилюк (Солотвин)

Богородчани – Ю.Загірняк (Глибоке-Хмелівка)

 

Арбітри:

Р.Мартинюк – А.Гуцман (Богородчани)

С.Колесніков – М.Гловлюк (Дзвиняч)

Р.Панчук – М.Яців (Саджава)

М.Возний – М.Гловлюк (Дзвиняч)

Ю.Сташко – М.Яців (Саджава)

Р.Балаш – М.Гловлюк (Дзвиняч)

І.Дидич – В.Данилюк (Солотвин)

І.Пивончук – С.Грабовецький (Грабовець)

 

  1. М.Гловлюк (Дзвиняч) – 5 очок (перших місць)
  2. М.Яців (Саджава) – 4 очки

3-4 С.Грабовецький (Грабовець) та В.Данилюк (Солотвин) – по 3.

5. О.Паславський (Дзвиняч) – 2

6-11 М.Мискоглід (Старі Богородчани), І.Мельник (Горохолина), А.Гуцман (Богородчани), Ю.Загірняк (Глибоке-Хмелівка), В.Тимощук (Підгір’я), В.Яцурак (Дзвиняч) – по 1.

 

Юнаки:

Саджава – О.Гринів (Глибоке-Хмелівка)

Іваниківка – І.Мусихін (Дзвиняч)

Підгір’я – Д.Доцяк (Іваниківка)

Старуня – С.Урсу (Дзвиняч)

Росільна – Вол.Момот (Старі Богородчани)

Гринівка-Нивочин – Н.Семенович (Старуня)

Горохолина – О.Суслик (Старуня)

Солотвин – С.Урсу (Дзвиняч)

Космач – І.Якубів (Іваниківка)

Старі Богородчани – О.Гринів (Глибоке-Хмелівка)

Маркова-Бабче – С.Урсу (Дзвиняч)

Грабовець – І.Якубів (Іваниківка)

Глибоке-Хмелівка – І.Якубів (Іваниківка)

Дзвиняч – І.Якубів (Іваниківка)

Богородчани – О.Гринів (Глибоке-Хмелівка)

 

Арбітри:

Р.Мартинюк - Вол.Момот (Старі Богородчани)

С.Колесніков – І.Якубів (Іваниківка)

Р.Панчук – О.Гринів (Глибоке-Хмелівка)

М.Возний – С.Урсу (Дзвиняч)

Ю.Сташко – І.Якубів (Іваниківка)

Р.Балаш – І.Якубів (Іваниківка)

І.Дидич – І.Косович (Космач)

І.Пивончук – Є.Паньків (Росільна)

 

  1. І.Якубів (Іваниківка) – 7 очок (перших місць)

2-3 О.Гринів (Глибоке-Хмелівка) та С.Урсу (Дзвиняч) – по 4

4. Вол.Момот (Старі Богородчани) – 2

5-10 І.Мусихін (Дзвиняч), Д.Доцяк (Іваниківка), Н.Семенович (Старуня), О.Суслик (Старуня), І.Косович (Космач) та Є.Паньків (Росільна) – по 1

 

Комітет з проведення чемпіонату визначив списки двох символічних збірних серед дорослих та юнацьких складів. Збірні по системі 1-4-3-3

Представники подавали в комітет кращого захисника, півзахисника та нападника своєї команди:

Дорослі:

1-ша збірна

Воротар: О.Яковів (Іваниківка)

Захисники: В.Стефурак (Горохолина), А.Гуцман (Богородчани), Р.Грабовецький (Грабовець), М.Семенишин (Дзвиняч).

Півзахисники: В.Данилюк (Солотвин), С.Грабовецький (Грабовець), А.Гаргат (Іваниківка).

Нападники: М.Гловлюк (Дзвиняч), М.Яців (Саджава), О.Яців (Старі Богородчани)

 

Друга збірна:

Воротар – Б.Кецман (Підгір’я)

Захисники: І.Чередніченко (Старуня), Р.Михайлишин (Солотвин), В.Герин (Космач), В.Процюк (Маркова-Бабче)

Півзахисники: Ю.Загірняк (Глибоке-Хмелівка), М.Мискоглід (Старі Богородчани), О.Паславський (Дзвиняч)

Нападники: Т.Дмитрів (Підгір’я), С.Струтинський (Богородчани), І.Мельник (Горохолина)

 

Юнаки:

Перша збірна

Воротар: О.Гринів (Глибоке-Хмелівка)

Захисники: Д.Доцяк (Іваниківка), С.Сало (Космач), І.Яців (Старі Богородчани), Д.Харик (Глибоке-Хмелівка)

Півзахисники: С.Урсу (Дзвиняч), Вол.Момот (Старі Богородчани), О.Суслик (Старуня)

Нападники: І.Якубів (Іваниківка), А.Говдяк (Старі Богородчани), В.Ярич (Космач)

 

Друга збірна:

Воротар: Н.Семенович (Старуня)

Захисники: В.Волочій (Дзвиняч), І.Савчук (Підгір’я), Б.Гедзик (Горохолина), В.Надрага (Саджава)

Півзахисники: В.Ющук (Саджава), Є.Паньків (Росільна), І.Гоголь (Підгір’я)

Нападники: В.Букатюк (Солотвин), Р.Вірстюк (Дзвиняч), Н.Пронь (Гринівка-Нивочин)

Категорія: Інформфутбол | Переглядів: 1214 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Igor Musychin  
всеодно це немає ніякого значення.....

2 Наталя  
тебе також раз назвали ! sad sad sad tongue wacko smile cry dry angry biggrin cool happy surprised wink

1 Igor Musychin  
вітаю кращих гравців району І. Якубіва і М. Гловлюка!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]