MENU
Головна » 2014 » Червень » 9 » Результати 9-й тур (08.06.2014)
14:24
Результати 9-й тур (08.06.2014)

Росільна – Солотвин

Дорослі: 7:0 (Д.Кицмен, 15, 34, І.Герліб, 40, В.Херманюк, 44, І.Паливода, 55, Р.Паливода, 60, 72)

Юнаки: 5:0 (В.Василів, 19, 43, В.Хмельовський, 47, І.Петришин, 51, В.Волочій, 60)

Арбітр: Я.Удуд (Горохолина)

Гринівка-Нивочин – Іваниківка

Дорослі: 1:1 (Д.Трінчук, 90 – Д.доцяк, 75)

Юнаки: 1:2 (М.Костюк, 27 – П.Гаргат, 46, В.Квич, 66)

Арбітр: М.Возний (Богородчани)

Глибоке – Глибівка

Дорослі: 1:8 (П.Дякун, 56 – О.Михайлів, 11, 25, 35, О.Близнюков, 30, В.Семенів, 44, Р.Іванів, 49, Н.Герин, 82, Н.Федорій, 87)

Юнаки: 0:3 (С.Макар, 33, І.Фелик, 52, В.Кобилюк, 69)

Арбітр: В.Тимощук (Підгір’я)

Підгір’я – Старуня

Дорослі: 6:2 (Н.Ковтун, +10, П.Дмитрів, 22, 50, І.Долотко, 40, Р.Мотуз, 63, Т.Онуфрак, 71 – О.Микуляк, 26, І.Нагірний, 89). Вилучення з поля: В.Середюк (Старуня), Н.Кувтун (Підгір’я).

Юнаки: 1:2 (Д.курилюк, 22 – І.Шуфлен, 8, П.Зубков, 18)

Арбітри: Я.Вовчок (івано-Франківськ), М.Липко (Івано-Франківськ), О.Стасинець (Івано-Франківськ)

Монастирчани – Старі Богородчани

Дорослі: 0:1 (Н.Челепіс, 48)

Юнаки: 2:3 (С.Слугоцький, 44, М.Грицюк, 48 – В.Магдій, 22, 37, В.Дидич, 68)

Арбітр: Р.Панчук (Богородчани)

Саджава – Грабовець

Дорослі: 4:1 (І.Загірняк, 8, І.Середюк, 22, О.Петрів, 59, 89 – І.Гутник, +4)

Юнаки: 5:1 (І.Химинець, +4, +8, С.Середюк, 35, С.Михайлів, 51, Т.Сабат, 68 – В.Стефурак, 15)

Арбітр: М.Липко (Івано-Франківськ)
 

Категорія: Сезон 2014 | Переглядів: 730 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 14
14 дддд  
Так мова про те і йде, що в Старуні хороші виконавці, але збалансованої командної гри вони в неділю не показали. До речі Канюк і Долотко на пару мають більше як 500 ігор в ПФЛ (переважно 1 ліга), так шо в Підгір'ї професійного досвіду тоже не бракує.

13 Football7  
ru.wikipedia.org/wiki/Микуляк,_Александр_Васильевич
ось про Микуляка навіть вікіпедія є,
і Соколенко також грав в УПЛ http://fcodessa.com/sostav-2011-2012/player/1-pervaja-liga-2011-2012/17-energetik/243-andrej-sokolenko.html , http://footballfacts.ru/players/154686-sokolenko-andrej-evgenevich

12 exspert_petya  
призери вже визначилися.

11 naz_forever  
Завтра уточню цю інформацію. Дякую!

10 Valensa  
Цікаво, весь район бачив гру Старунця рукою на лінії воріт, а коментатор №6 не бачив. Просьба конкретно написати за яку команду і в яких роках Микуляк грав у премєр лізі. Ще не бачив, щоб команда програла 2:6 , а винен був суддя клоун із Івано-Франківська!

9 мик  
Ніхто не каже, що Старуня програла позорно, просто то був не їх день + ігрова перевага на боці Підгір'я. Наскільки я розумію, старунці таким складом регулярно не тренуються на відміну від підгірців. Умисна гра рукою перед воротами - пряма червона це без сумнівів. На рахунок ліміту, то його підтримали майже всі представники команд (Колесніков, який виступав на зборах від імені Старуні активно підтримував ліміт).

8 фанат  
СТАРІ БОГОРОДЧАНИ МОЛОДЦІ. КОМАНДА СТАБІЛЬНОСТІ ВЖЕ ДЕКІЛЬКА РОКІВ.

7 Football7  
В юнаків йде цікава та напружена боротьба,
Глибівка молодці,
але я думаю що Старі Богородчани, або Дзвиняч будуть чемпіонами.
але ще є Юнаки Старуні , вони молодці в них завжди є сильна команда і свої гравці, постійно займають високі місця, набирають оберти, капітан їх мене вчора здивував, дуже швидкий гравець, дуже сильно грає.

6 Football7  
Ті хто тепер каже, що Старуня от так позорно програла, Ви бачили хоча б декілька ігор дорослого складу ФК Старуня в цьому році? (окрім Підгір'я) - ви кажете , що там лише ветерани, так там є декілька таких гравців, але їх рівень гри дуже високий. Ви й не уявляєте, на що вони здатні, там грають гравці, які колись грали в Прем'єр лізі України.
От ви кажете, що вчора так позорно програли 6:2,
все вирішила червона карточка і пенальті - не було б цього - була б зовсім інша гра, от почекаємо матч: Старуня - Підгір'я, можливо ще й в кубку зустрінуться.
Ці гравці що грають в Старуні, це є дуже талановиті професіонали - нападник Микуляк - вже трохи старий, але він є одним із кращих нападників області (він раніше грав в Прем'єр лізі України. Я згідний, - це був поганий матч для Старуні, провалили гру, але чемпіонат лише починає набирати оберти, побачимо, що буде далі, все ще попереду, і з цього матчу робити якісь висновки - це неправильно.
Я багато цікавлюсь всіма командами району, я не є великим фаном Старуні, але я багато про них знаю,я тепер зацікавлений в цій команді, там є великі гравці, і дуже цікаво дивитись як вони грають, бачив багато їх ігор.

5 profesor  
Valensa, я не хочу нічого образливого писати і постараюсь бути коректним, ви бачили матч Підгір'я-Старуня????????????
Якщо ви судите тільки по рахунку, то вам потрібно знати, що хвалені судді з Франківська на 10 хв. намалювали червону карточку і пенальті у ворота Старуні, після чого в 10 мусіли грати цілий матч, та ще й одразу провести вимушену заміну через регламент (бо червону карточку отримав уродженець Старуні і на полі залишалось 2 старунці і обов'язково провели заміну).
Я не буду захища футболістів ФК Старуня, бо вони дійсно відіграли ненайкращим чином, але і суддя-клоун їм на початку матчу "допоміг".
Але це тільки третина чемпіонату і я б не робив зараз поспішних висновків, адже ще все попереду. І Підгір'я ще не грало із Глибівкою.
Нас чекає цікавий і захоплюючий чемпіонат.

4 мик  
Старуня зігралала слабенько і в принципі все по ділу. Цікаво, чи зможе щось протиставити "такому" Підгір'ю в неділю Глибівка???

3 Valensa  
І потрібно було Старуні привозити ветеранів Івано-Франківського футболу, щоб на очах у цілого району одержати 2:6. Микуляк, Соколенко, Хома, Вітовський, Нагірний, Мельничук, Ольшанецький - вони ще недавно не знали про існування такого населеного пункту, як Старуня

2 мер  
ти думаєш про що пишеш???який 1 матч іди проспись.. angry angry angry

1 AvB  
Велике прохання до федерації!!!!!!!!!!!! Провести всі наступні стадії кубка в один матч. Винесіть це питання на розгляд на жеребкуванні

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]