MENU
Головна » 2015 » Жовтень » 10 » Шкіряний м'яч - визначились переможці
20:47
Шкіряний м'яч - визначились переможці
06-09 жовтня 2015 року, стадіон Богородчани

Вікова група - 11 років

Переможці конкурсів з техніки футболу:
жонглювання - Станіслав Осташук (Старі Богородчани), удари на точність - Мар'ян Слободян (Іваниківка), удари на дальність - Андрій Луцак (Дзвиняч)
Група А
Іваниківка -Пороги 1:0
Підгір'я - Маркова 1:0
Маркова - Іваниківка 0:1
Пороги - Підгір'я 0:1
Маркова - Пороги 0:1
Іваниківка - Підгір'я 2:0
Група Б
Старі Богородчани - Старуня 0:0
Глибівка - Дзвиняч 2:2
Старуня - Глибівка 5:0
Дзвиняч - Старі Богородчани 0:5
Старі Богородчани - Глибівка 2:0
Дзвиняч - Старуня 0:2
Гра за ІІІ місце: Підгір'я - Старуня 1:2
Фінал: Іваниківка - Старі Богородчани 0:1
Підсумкові місця:
1. Старі Богородчани
2. Іваниківка
3. Старуня

12 років
Конкурси: жонглювання - Дмитро Гаргат (Іваниківка), точність - Віталій Юрчилюк (Маркова), дальність: Владислав Середюк (Глибівка)
Група А
Глибівка - Іваниківка 1:1
Старуня - Яблунька 3:1
Яблунька - Глибівка 0:1
Іваниківка - Старуня0:0
Глибівка - Старуня 1:0
Іваниківка - Яблунька +:-
Група Б
Богородчани №1 - Пороги 1:1
Маркова - Росільна 0:0
Росільна - Богородчани №1 1:0
Пороги - Маркова 0:4
Богородчани №1 - Маркова 2:1
Пороги - Росільна 0:0
Гра за ІІІ місце: Іваниківка - Богородчани №1 1:1, пен. 1:2
Фінал: Глибівка - Росільна 1:0
Підсумкові місця:
1. Глибівка
2. Росільна
3. Богородчани №1

13 років
Конкурси: жонглювання - Михайло Урсуляк (Глибоке), точність - Павло Багрій (Богородчани №2), дальність - Дмитро Маслій (Богородчани №1)
Група А
Богородчани №1 - Пороги 2:0
Манява - Росільна 4:0
Росільна - Богородчани №1 0:4
Пороги - Манява 0:1
Богородчани №1 - Манява 1:0
Пороги - Росільна +:-
Група Б
Богородчани №2 - Кричка 1:1
Глибоке - Старуня 0:1
Кричка - Глибоке 0:1
Старуня - Богородчани №2 1:1
Кричка - Старуня 2:0
Богородчани №2 - Глибоке 0:1
Гра за ІІІ місце: Манява - Кричка 1:1, пен. 1:2
Фінал: Богородчани №1 - Глибоке 2:0
Підсумкові місця:
1. Богородчани №1
2. Глибоке
3. Кричка

14 років
Конкурси: жонглювання - Станіслав Осташук (Старі Богородчани), точність - Дмитро Федорко (Підгір'я), дальність - Михайло Костишин (Дзвиняч)
Група А
Підгір'я - Старі Богородчани 2:0
Горохолина - Глибівка 0:0
Глибівка - Підгір'я 1:0
Горохолина - Старі Богородчани 2:1
Старі Богородчани - Глибівка 1:1
Горохолина - Підгір'я 3:0
Група Б
Дзвиняч - Пороги 0:0
Старуня - Бабче 0:1
Бабче - Дзвиняч 0:0
Старуня - Пороги 0:1
Бабче - Пороги 2:2
Дзвиняч - Старуня 1:2
Гра за ІІІ місце: Бабче - Глибівка 0:3
Фінал: Пороги - Горохолина 2:1
Підсумкові місця:
1. Пороги
2. Горохолина
3. Глибівка
Категорія: Новини БРФФ | Переглядів: 635 | Додав: kuzja0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]