MENU
Головна » 2015 » Квітень » 22
Протокол
засідання контрольно-дисциплінарного комітету БРФФ
від 22 квітня 2015 року

Присутні: Б. Григорук, І. Концур, З. Крицун, М. Возний, В. Тимощук

Питання
1. Про недисципліновану поведінку вболівальника Монастирчан (напад на асистента арбітра) під час матчу юнацьких складів чемпіонату району 19 квітня 2015 року між командами «Грім» Монастирчани – «Карпати» Старі Богородчани.
2. Про вилучення гравця дорослого складу команди «Грім» Монастирчани Івана Бурси в матчі чемпіонату району 19 квітня 2015 року між командами «Грім» Монастирчани – «Карпати» Старі Богородчани.

Рішення
1. За незабезпечення безпеки бригади арбітрів у матчі чемпіонату району 19 квітня 2015 року між юнацькими командами «Грім» Монастирчани – «Карпати» Старі Богородчани умовно дискваліфікувати футбольне поле в с. Монастирчани до кінця футбольного сезону 2015 року.
2. За ненавмисний удар ліктем суперника в боротьбі за м ‘яч з нанесенням травми дискваліфікувати гравця команди «Грім» Монастирчани Івана Бурсу на 2 календарні матчі.

Голова КДК БРФФ Богдан Григорук
Категория: Рішення КДК | Просмотров: 545 | Добавил: kuzja0 | Дата: 22.04.2015 | Комментарии (2)

Календар ігор чемпіонату району з футболу

2 тур (26.04)
6. Дзвиняч – Іваниківка
7. Богородчани – Росільна
8. Глибоке – Старуня
9. Старі Богородчани – Саджава
10. Горохолина – Монастирчани

3 тур (03.05)
11. Саджава – Горохолина
12. Старуня – Старі Богородчани
13. Росільна – Глибоке
14. Іваниківка – Богородчани
15. Глибівка – Дзвиняч

9-10 травня турнір пам’яті Івана Семанчука

4 тур (17.05)
16. Богородчани – Глибівка
17. Глибоке – Іваниківка
18. Старі Богородчани – Росільна
19. Горохолина – Старуня
20. Монастирчани – Саджава

21 травня (четвер). Попередній етап кубка району

5 тур (24.05)
21. Старуня – Монастирчани
22. Росільна – Горохолина
23. Іваниківка ¬ Старі Богородчани
24. Глибівка – Глибоке
25. Дзвиняч ¬ Богородчани

6 тур (31.05)
26. Глибоке – Дзвиняч
27. Старі Богородчани – Глибівка
28. Горохолина – Іваниківка
29. Монастирчани – Росільна
30. Саджава – Старуня

7 тур (7.06)
31. Росільна – Саджава
32. Іваниківка – Монастирчани
33. Глибівка – Горохолина
34. Дзвиняч – Старі Богородчани
35. Богородчани) – Глибоке

8 тур (14.06)
36. Старі Богородчани – Богородчани
37. Горохолина – Дзвиняч
38. Монастирчани – Глибівка
39. Саджава – Ів ... Читати далі »
Категория: Календарі змагань | Просмотров: 1585 | Добавил: kuzja0 | Дата: 22.04.2015 | Комментарии (1)