MENU
Головна » Календарі змагань
« 1 2

Календар

ігор чемпіонату та кубка Богородчанського району з футболу сезону 2014 р.

1 коло

1 тур (13.04)

1. Солотвин – Старуня

2. Глибівка – Старі Богородчани

3. Іваниківка – Грабовець

4. Дзвиняч – Саджава

5. Росільна – Монастирчани

6. Горохолина – Підгір’я

7. Гринівка-Нивочин – Глибоке


 

2 тур (27.04)

8. Глибоке – Солотвин

9. Підгір’я – Гринівка-Нивочин

10. Монастирчани – Горохолина

11. Саджава – Росільна

12. Грабовець – Дзвиняч

13. Старі Богородчани – Іваниківка

14. Старуня – Глибівка


3 тур (01.05 четвер)

15. Солотвин – Глибівка

16. Іваниківка – Старуня

17. Дзвиняч – Старі Богородчани

18. Росільна – Грабовець

19. Горохолина – Саджава

20. Гринівка-Нивочин – Монастирчани

21. Глибоке – Підгір’я


 

4 тур (04.05)

22. Солотвин – Підгір’я

23. Монастирчани – Глибоке

24. Саджава – Гринівка-Нивочин

25. Грабовець – Горохолина

26. Старі Богородчани – ... Читати далі »

Категория: Календарі змагань | Просмотров: 3472 | Добавил: naz_forever | Дата: 22.04.2014 | Комментарии (8)

Календар чемпіонату району сезону 2014 р.

І коло

1 тур (13.04.2014)

  1. Глибівка – Старі Богородчани
  2. Горохолина – Підгір’я
  3. Дзвиняч – Саджава
  4. Іваниківка – Грабовець
  5. Росільна – Монастирчани
  6. Гринівка-Нивочин – Глибоке

Старуня – вільна від ігор в цьому турі

Початок матчів: 14.00 юнаки; 16.00 дорослі




 


 
Категория: Календарі змагань | Просмотров: 1321 | Добавил: naz_forever | Дата: 09.04.2014 | Комментарии (14)

КАЛЕНДАР

ІГОР ЧЕМПІОНАТУ, ПЕРШОСТІ, КУБКА ТА СУПЕРКУБКА

БОГОРОДЧАНСЬКОГО РАЙОНУ

З ФУТБОЛУ

 

  ... Читати далі »

Категория: Календарі змагань | Просмотров: 1160 | Добавил: naz_forever | Дата: 22.08.2013 | Комментарии (0)

Календар ігор чемпіонату району

(перша ліга)

 

1 тур 28.04.13

1. Дзвиняч – Іваниківа

2. Маркова-Бабче – Саджава

3. Глибівка – Горохолина

4. Підгір’я – Старі Богородчани

 

2 тур 12.05.13

5. Іваниківка – Старі Богородчани

6. Горохолина – Підг ... Читати далі »

Категория: Календарі змагань | Просмотров: 3156 | Добавил: naz_forever | Дата: 20.04.2013 | Комментарии (36)

Друга ліга
друге коло

Х тур 26 серпня

37. Богородчани – Монастирчани

38. Космач-Росільна – Гринівка-Нивочин

39. Глибоке – Старуня

40. Солотвин-2 – Маркова-Бабче

Глибівка - вихідний

 

ХІ тур 02 вересня

41. Маркова-Бабче – Глибоке

42. Старуня – Космач-Росільна

43. Гринівка-Нивочин – Богородчани

... Читати далі »

Категория: Календарі змагань | Просмотров: 1843 | Добавил: naz_forever | Дата: 03.08.2012 | Комментарии (0)

Перша ліга 
друге коло

VIII тур 26 серпня

29. Горохолина – Дзвиняч

30. Старі Богородчани – Саджава

31. Іваниківка – Підгір’я

32. Солотвин – Грабовець

 

ІХ тур 02 вересня

33. Солотвин – Горохолина

34. Грабовець – Іваниківка

35. Підгір’я – Саджава

36. Старі Богородчани – Дзвиняч

... Читати далі »

Категория: Календарі змагань | Просмотров: 1404 | Добавил: naz_forever | Дата: 03.08.2012 | Комментарии (0)

Календар ігор першості району з футболу сезону 2012 року (перше коло)

Друга ліга

Змагаються команди:

  1. „Спартак” (Богородчани)
  2. ФК „Космач-Росільна” (Космач-Росільна)
  3. „Сокіл” (Гринівка-Нивочин)
  4. ФК „Маркова-Бабче” (Маркова-Бабче)
  5. ФК „Глибоке” (Глибоке)
  6. ФК „Старуня” (Старуня)
  7. „Грім” (Монастирчани) ... Читати далі »
Категория: Календарі змагань | Просмотров: 2882 | Добавил: naz_forever | Дата: 08.04.2012 | Комментарии (21)

Календар ігор районних змагань з футболу 2012 року (перше коло)

 Перша ліга

 

... Читати далі »

Категория: Календарі змагань | Просмотров: 2723 | Добавил: naz_forever | Дата: 08.04.2012 | Комментарии (13)

1-10 11-18