MENU
Головна » 2013 » Березень » 29 » Кубок Підгір'я-2013 стартує 30 березня
14:02
Кубок Підгір'я-2013 стартує 30 березня
Івано-Франківська обласна федерація футболу, як організатор традиційного передсезонного турніру "Кубок Підгір'я", визначила остаточні терміни, місця проведення та склад учасників змагань Кубка Підгір’я-2013. Змагання відбудуться з 30 березня по 07 квітня на стадіонах сіл Підгір’я (Богородчанський район) та Старий Лисець (Тисменицький район). За перемогу в Кубку боротиметься 10 команд. Турнір за планами організаторів має завершитися 7 квітня.

Група «А» (стадіон с. Підгір’я)
1. ДЮФК «Ніка-05» Івано-Франківськ
2. «Гал-Вапно» Галич
3. «Інтелком» Івано-Франківськ
4. «Газовик» Богородчани
5. «Тепловик» Івано-Франківськ

30.03. (субота)
1. 14:00 «Гал-Вапно» - «Тепловик»
2. 16:00 «Інтелком» - «Газовик»
• ДЮФК «Ніка-05» (вихідна)

31.03. (неділя)
3. 14:00 «Тепловик» - «Інтелком»
4. 16:00 ДЮФК «Ніка-05» - «Гал-Вапно»
• «Газовик» (вихідна)

01.04. (понеділок)- вихідний

02.04. (вівторок)
5. 14:00 «Інтелком» - ДЮФК «Ніка-05»
6. 16:00 «Газовик» - «Тепловик»
• «Гал-Вапно» (вихідна)

03.04. (середа)
7. 14:00 «Гал-Вапно» - «Інтелком»
8. 16:00 ДЮФК «Ніка-05» - «Газовик»
• «Тепловик» (вихідна)

04.04. (четвер)
9. 14:00 «Тепловик» - ДЮФК «Ніка-05»
10. 16:00 «Газовик» - «Гал-Вапно»
• «Інтелком» (вихідна)

05.04. (п’ятниця) - вихідний

Група «Б» (стадіон Старий Лисець)
1. Збірна Івано-Франківської області–95
2. «Кроно-Карпати» Брошнів-Осада
3. «Вихор» Ямниця
4. «Придністров’я» Тлумач
5. «Нафтовик» Долина

30.03. (субота)
1. 14:00 «Кроно-Карпати» - «Нафтовик»
2. 16:00 «Вихор» - «Придністров’я»
• Збірна області–95 (вихідна)

31.03. (неділя)
3. 14:00 «Нафтовик» - «Вихор»
4. 16:00 Збірна області–95 - «Кроно-Карпати»
• «Придністров’я» (вихідна)

01.04. (понеділок)- вихідний

02.04. (вівторок)
5. 14:00 «Вихор» - Збірна област–95
6. 16:00 «Придністров’я» - «Нафтовик»
• «Кроно-Карпати» (вихідна)

03.04. (середа)
7. 14:00 Збірна області–95- «Придністров’я»
8. 16:00 «Кроно-Карпати» - «Вихор»
• «Нафтовик» (вихідна)

04.04. (четвер)
9. 14:00 «Придністров’я» - «Кроно-Карпати»
10. 16:00 «Нафтовик»- Збірна області–95
• «Вихор» (вихідна)

05.04. (п’ятниця) - вихідний

06.04. (субота)
Півфінальні матчі (1-4 місце):
1. 1-ше місце групи «А» - 2-ге місце групи «Б»
2. 1-ше місце групи «Б» - 2-ге місце групи «А»

Стикові матчі (5-10 місце):
Матч за 5-6 місце
3. 3-тє місце групи «А» - 3-тє місце групи «Б»
Матч за 7-8 місце
4. 4-те місце групи «А» - 4-те місце групи «Б»
Матч за 9-10 місце
5. 4-те місце групи «А» - 4-те місце групи «Б»

07.04. (неділя)
Матч за 3-4 місце
ФІНАЛЬНИЙ МАТЧ

Нагадаємо, що через несприятливі погодні умови ІФФФ була змушена двічі переносити старт турніру. Тепер з впевненістю можемо говорити, що дані рішення були єдиними правильними в ситуації, яка складалася.

Матеріал з сайту: http://sport.if.ua
Категорія: Інформфутбол | Переглядів: 443 | Додав: naz_forever | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]