MENU
Головна » 2009 » Квітень » 11
Протягом минулих вихідних у Дзвинячі відбулися фінальні змагання на кубок районної федерації футболу, приурочені відкриттю цьогорічного футбольного сезону. У суботу на поле вийшли юнацькі склади. У першому півфінальному матчі зустрілися команди Дзвиняча та Старих Богородчан. Основний час гри не назвав переможця. У серії післяматчевия пенальті з рахунком 4:3 перемогли гості. У другому півфіналі між юнаками Богородчан і Саджави основний часто закінчився нульовою нічиєю. Одинадцятиметрові удари краще  ви ... Читати далі »
Категория: Інформфутбол | Просмотров: 1081 | Добавил: naz_forever | Дата: 11.04.2009 | Комментарии (0)

З приходом весни у наших селах і селищах пожвавішало спортивне життя. Завтра стартує чемпіонат району з футболу, а минулої суботи і неділі відбулася своєрідна розминка перед початком нового сезону - фінальні поєдинки на кубок районної федерації футболу.
Весна і літо обіцяють подарувати нам захоплюючі, бурхливі та емоційні матчі, а футболістів чекає напружена і виснажлива боротьба за перемоги. Про всі ці перипетії ви зможете довідатись зі сторінок газети «Слово нарду». Зокрема, футбольна тематика широко висвітлюватиметься у тематичній сторінці «Футбольне слово». Вона започатковується для того, аби популяризувати футбол, здоровий спосіб життя, якомога ширше висвітлювати здобутки і проблеми дорослого і юнацького футболу в районі. Хочеться вірити, що життя «Футбольного слова» буде довготривалим. Вітайте його!
З повагою галова районної федерації футболу Роман БАЛАШ.


Категория: Новини БРФФ | Просмотров: 989 | Добавил: naz_forever | Дата: 11.04.2009 | Комментарии (0)


Дорогі колеги! Богородчанська районна федерація фут болу звертається до всіх, кому небайдужий розвиток футболу в районі, його матеріально-технічне забезпечення.
Звертаємось насамперед:
До футболістів. Грати без грубих порушень, поважати, суперників і не сперечатися з арбітрами, не вживати нецензурну лексику.
До тренерів. Менше впливати на своїх гравців, щоб ті доводили арбітрів до меж терпіння.
До вболівальників. Радіти перемогам чи невдачам футболу без нецензурних вигуків, без проявів агресії на стадіоні або за його межами.
До офіційних осіб та футбольних клубів (команд).
Пам'ятати про обов'язок діяти з почуттям відповідальності і справедливості. Прогрес залежить від вас.
До виконавчих органів влади. Не «хлібом єдиним» забезпечувати жителів району. Спорт - це профілактика здоров'я та здоровий спосіб життя.
До засобів масової інформації. Висвітлювати спортивні події району, пропагувати здоровий спосіб життя.
Це звернення стосується й арбітрів, які покликані об'єктивно, з усією суворістю, швидко і ефективно трактувати правила у разі допущення брудної гри, щоб захистити футбол та зберегти його видовищність як для гравців, так і для глядачів.
Футбольним уболівальникам і учасникам належить створити необхідні умови для безпеки та комфорту на стадіонах, футбольних полях під час гри.
Вимога до керівників футбольних клубів не фальсифікувати документи при заявці гравців. БРФФ засуджує подібні обманні дії, які є порушенням духу та принципів чесної г ... Читати далі »
Категория: Новини БРФФ | Просмотров: 1032 | Добавил: naz_forever | Дата: 11.04.2009 | Комментарии (0)