MENU
Головна » 2016 » Серпень » 22
У суботу в матчі другого туру чемпіонату України серед аматорів чинний чемпіон Івано-Франківщини – “Оскар”, котрий повністю зосередився на всеукраїнських змаганнях, на стадіоні “Маяк” у Підгір’ї зіграв унічию, 2:2, з тернопільсько “Нивою”.

Причому, підгірці зрівняли рахунок на останніх секундах цього драматичного протистояння. Нагадаємо, що зовсім недавно тернополяни в такому ж турнірі самі змушені були створювати камбек у матчі на “Гірці” з “Тепловиком-Прикарпаттям”.

Чемпіонат України серед аматорів. Група 1
2 тур. 20 серпня (субота)

“Оскар” Підгір’я – “Нива” Тернопіль – 2:2 (1:0)
Голи: Стоцький (41), Дмитрів (90+5) — Пікуль (58), Кіцак (61).
Підгір’я, стадіон “Маяк”.

Арбітри: М. Райда (Закарпатська обл.); Є. Гашков / С. Дарійчук (обидва – Чернівці). 4-й арбітр – М. Липко М.М. (Городенка). Делегат ФФУ – Ю. Холявко (Львів).

Господарі активно розпочали гру, але стартовий натиск суперника футболісти “Ниви” витримали. Перший толковий момент підгірці створили на 15-й хвилині. Після подачі з флангу гравець “Оскара” пробивав головою, але м’яч пройшов вище. Проте за дві хвилини по тому біля воріт тернополян стало по-справжньому гаряче. Після навісу з лівого флангу і скидки Роман Стоцький пробив у дотик і влучив у поперечину! Відповідь “Ниви” була не такою небезпечною. Це Михайло Рябий наважився на дальній удар, але м’яч пройшов значно вище воріт.

На деякий ... Читати далі »
Категория: Сезон 2016 | Просмотров: 646 | Добавил: kuzja0 | Дата: 22.08.2016 | Комментарии (0)

У перерві між матчами фіналу кубка району з футболу пройшой турнір футбольних династій. Участь взяли 4 команди, грали по 4 футболісти на майданчику розміром 40х16 метрів.

Підсумкові місця:
1 місце: династія Сусликів (Степан, Василь, Олег, Михайло, Богдан, Андрій)
2 місце: династія Радульських (Валентин, Тарас, Михайло, Юрій, Володимир)
3 місце: династія Курилюків (Володимир, Іван, Василь, Дмитро, Володимир)
4 місце: династія Багріїв (Роман, Павло, Іван, Михайло)

Наймолодший гравець: Іван Багрій, Найдосвідченіший гравець: Володимир Курилюк

Усі учасники нагороджені грамотами, медалями та грошовими призами.
Категория: Комерційні турніри | Просмотров: 546 | Добавил: kuzja0 | Дата: 22.08.2016 | Комментарии (0)